makaronnauszy
29.07.10, 18:31
Witam . synek prawie 2 latek jest intensywnym alergikiem. Znalazłam gabinet
wykonujący odczulanie terapią biorezonansową..... warto? Czy są jakieś skutki
uboczne? (oczywiście wg pracowników zakładu nie ma)Czy jest to skuteczne? Czy
ktoś z was odczulał w ten sposób.... bardzo proszę o wypowiedzi.