17.09.04, 08:32
Przypomnialo mi sie wczoraj, ze jakis czas temu znajoma mi mowila o Alveo i
jego podobno niesamowitym dzialaniu. Z natury jestem nieufna. Podaje jednak
linki, bo moze ktoras z was chce drazyc temat. Podobno pomaga przy
najrozniejszych schorzeniach, tez alergie.

www.akuna.pl/
www.akuna.pl/pages/prod_alveo.htm
www.sztuczneserce.pl/alveo.html
K.
Obserwuj wątek
    • basia7216 Re: Alveo 17.09.04, 12:23
      Takich specyfików leczących wszelkie schorzenia jest mnóstwo.Nie mówię,że są
      złe.Swego czasu przez pół roku dawałam małej sok z cudownej i modnej rośliny
      Noni.I nic.Po prostu nie ma cudownego lekarstwa.Trzeba się ciężko napracować na
      zdrowie.Tylko jak?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka