Mam otwartą puszkę tego mleczka w cenie dobrego whisky

. Otwarłam 16 marca,
więc powinno być ważne do połowy miesiąca. DO tego czasu na pewno nie będę
nim eksperymentowała, bo testuję dietę Chińczyka. Nati nie chciała jeść, więc
brakuje b. mało. Napiszcie mi na priva, kto pierwszy, ten lepszy, podajcie
adres, a ja wyślę w pon. priorytetem, powinno dojść w ciągu 1-2 dni.
Napiszcie też pliz, skąd ściągacie Neocate i kto Wam je polecił, bo ciekawa
jestem – jakby dieta tłuszczowa się nie wypaliła, to być może ta wiedza
będzie mi jeszcze potrzebna.
Pozdr
Noémi