Dodaj do ulubionych

KTO CHCE NEOCATE?

10.04.05, 20:22
Mam otwartą puszkę tego mleczka w cenie dobrego whisky smile. Otwarłam 16 marca,
więc powinno być ważne do połowy miesiąca. DO tego czasu na pewno nie będę
nim eksperymentowała, bo testuję dietę Chińczyka. Nati nie chciała jeść, więc
brakuje b. mało. Napiszcie mi na priva, kto pierwszy, ten lepszy, podajcie
adres, a ja wyślę w pon. priorytetem, powinno dojść w ciągu 1-2 dni.
Napiszcie też pliz, skąd ściągacie Neocate i kto Wam je polecił, bo ciekawa
jestem – jakby dieta tłuszczowa się nie wypaliła, to być może ta wiedza
będzie mi jeszcze potrzebna.
Pozdr

Noémi
Obserwuj wątek
    • noemip Re: KTO CHCE NEOCATE? 11.04.05, 14:07
      Hej, nikogo nie interesuje? Takie drogie mleczko, a ja oddaje za darmo.
      • aggula Re: KTO CHCE NEOCATE? 11.04.05, 23:17
        Jezu! Kobieto spadasz mi z nieba! Czy to jeszcze aktualne?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka