joaska7
14.06.05, 21:32
Kruffo, napisałaś gdzieś, żeby nie wprowadzać po skończeniu roku glutenu,
tylko poczekać ze 2,3 miesiące. Dlaczego? Moja lekarka powiedziała, żeby
wprowadzać zaczynając od mąki żytniej. Czy masz jakieś złe doświadczenie?
pozdrawiam
Joanna