07.12.05, 20:48
Obserwuj wątek
    • kitek01 Re: parówki 07.12.05, 20:50
      dziewczyny a co z parówkami jeeśli dziecko jest uczulone na białko mleka
      krowiego??

      Aga.
      • kerstink Re: parówki 07.12.05, 20:53
        Niestety parowki zawieraja rozne rzeczy, tak ze w ogole kazdemu dziecku i
        doroslym odradzam. Byly slynne artykuly na temat parowek - nie dawaj ich, tym
        bardziej, gdy jest jakas nietolerancja na pokarmy.
        K.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka