kitek01 Re: parówki 07.12.05, 20:50 dziewczyny a co z parówkami jeeśli dziecko jest uczulone na białko mleka krowiego?? Aga. Odpowiedz Link Zgłoś
kerstink Re: parówki 07.12.05, 20:53 Niestety parowki zawieraja rozne rzeczy, tak ze w ogole kazdemu dziecku i doroslym odradzam. Byly slynne artykuly na temat parowek - nie dawaj ich, tym bardziej, gdy jest jakas nietolerancja na pokarmy. K. Odpowiedz Link Zgłoś