19.03.06, 14:48
dziewczyny czy jest cos tanszego w zastepstwie? jak poznac czy on dziala, jak
dlugo stosowac? moze wam zostaly resztki to chetnie przyjme bo nam ciezko
pozdrawiam
Iwona
Obserwuj wątek
    • atopik Re: cropoz G 20.03.06, 11:15
      Mam jedno całe opakowanie do oddania, chcesz ?
      • mamajulitki Re: cropoz G 20.03.06, 22:29
        jejku pewnie, nie wiesz jak bardzo nas ratujesz, napisze na mail gazetowy
        dziekujemy
        Iwona i Julenka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka