mamajulitki 19.03.06, 14:48 dziewczyny czy jest cos tanszego w zastepstwie? jak poznac czy on dziala, jak dlugo stosowac? moze wam zostaly resztki to chetnie przyjme bo nam ciezko pozdrawiam Iwona Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
atopik Re: cropoz G 20.03.06, 11:15 Mam jedno całe opakowanie do oddania, chcesz ? Odpowiedz Link Zgłoś
mamajulitki Re: cropoz G 20.03.06, 22:29 jejku pewnie, nie wiesz jak bardzo nas ratujesz, napisze na mail gazetowy dziekujemy Iwona i Julenka Odpowiedz Link Zgłoś