atopik 26.06.06, 19:49 W aptece znalazłam ostatnio ulotkę, sama jeszcze nie stosowałam ale wygląda zachęcająco. www.asavita.pl/produkty_nutraceutyki_szczegoly.php?obj=468 Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj