09.10.06, 23:36
polecła mi nasza pediatra na poniesienie odporności, oczyszczenie organizmu i
może uda się przytyć? Czy ktoś z Was używa, co sądzicie?
Obserwuj wątek
    • nowajulka Re: Alveo 10.10.06, 09:16
      Ja właśnie je dostałam ale.............to ma tyle różnych ziół, że sama nie
      wiem czy dawać...............jakoś sie boję...........najpierw musze
      przetestowac na sobie................
    • kiw75 Re: Alveo 10.10.06, 09:25
      Drogie to, dlatego mój dzieciak pił to przez 5 m-cy. Efekt, bo ja wiem- w ogóle
      nie chorował, a katar miał raz, trwający dobę. Czy to po Alveo- nie wiem.
      Podobno łagodzi ból ząbkowania i dobrze dziecię spi. W tym na pewno nie
      sprawdziło się Alveo.
    • babsee Re: Alveo 10.10.06, 14:24
      Chcialam wam powiedziec ze aloes sprawdza sie tylko w przypadku jednej grupy
      krwi.Nie pamietam jakiej ale chyba 0Rh+.Nie zaszkodzi w przypadku innej ale tez
      i nie pomoże.
      Bardzo czesto tak jest ze na jednego np.jeżówka purpurowa dziala a na innego
      nie, a to wlasnie jest zależne od grupy krwi.
      • kiw75 Re: Alveo 11.10.06, 11:52
        Ależ my tu piszemy o ALVEO a nie o aloesie...smile
        • marticca Re: Alveo 11.10.06, 12:26
          no właśnie alveo to mieszanka ziół. Ja mam zamiar kupić dla swojej 4-latki.
          Czytałam troche o tym i przedstawiają w samych suprlatywach, mi głównie chodzi
          o wyleczenie z alergii, kto wie może pomoże ale zaszkodzić to raczej nie
          powinno. KOsztuje około 140 zł.
    • agaw00 Re: Alveo 11.10.06, 13:48
      ja brałam Alveo po zabegu oczyszczania jelit-fakt jest dobre na poprawe apetytu
      regulację perystaltyki etc ale na dziecku nie ryzykowałabym bo strasznie tam
      duzo ziół
      • marticca Re: Alveo 12.10.06, 08:57
        dzis rozpoczęłam u mojej córki kuracje alveo. Ponoć trzeba stosować min . 3
        miesiące, jestem dobrej myśli. smile))))))),
    • pmajkap Re: Alveo 12.10.06, 08:35
      dzięki za informację, zaczęłam kurację z córeczką, zobaczymy, chętnie podzielę
      sie doświadczeniem po

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka