pmajkap 09.10.06, 23:36 polecła mi nasza pediatra na poniesienie odporności, oczyszczenie organizmu i może uda się przytyć? Czy ktoś z Was używa, co sądzicie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nowajulka Re: Alveo 10.10.06, 09:16 Ja właśnie je dostałam ale.............to ma tyle różnych ziół, że sama nie wiem czy dawać...............jakoś sie boję...........najpierw musze przetestowac na sobie................ Odpowiedz Link Zgłoś
kiw75 Re: Alveo 10.10.06, 09:25 Drogie to, dlatego mój dzieciak pił to przez 5 m-cy. Efekt, bo ja wiem- w ogóle nie chorował, a katar miał raz, trwający dobę. Czy to po Alveo- nie wiem. Podobno łagodzi ból ząbkowania i dobrze dziecię spi. W tym na pewno nie sprawdziło się Alveo. Odpowiedz Link Zgłoś
babsee Re: Alveo 10.10.06, 14:24 Chcialam wam powiedziec ze aloes sprawdza sie tylko w przypadku jednej grupy krwi.Nie pamietam jakiej ale chyba 0Rh+.Nie zaszkodzi w przypadku innej ale tez i nie pomoże. Bardzo czesto tak jest ze na jednego np.jeżówka purpurowa dziala a na innego nie, a to wlasnie jest zależne od grupy krwi. Odpowiedz Link Zgłoś
marticca Re: Alveo 11.10.06, 12:26 no właśnie alveo to mieszanka ziół. Ja mam zamiar kupić dla swojej 4-latki. Czytałam troche o tym i przedstawiają w samych suprlatywach, mi głównie chodzi o wyleczenie z alergii, kto wie może pomoże ale zaszkodzić to raczej nie powinno. KOsztuje około 140 zł. Odpowiedz Link Zgłoś
agaw00 Re: Alveo 11.10.06, 13:48 ja brałam Alveo po zabegu oczyszczania jelit-fakt jest dobre na poprawe apetytu regulację perystaltyki etc ale na dziecku nie ryzykowałabym bo strasznie tam duzo ziół Odpowiedz Link Zgłoś
marticca Re: Alveo 12.10.06, 08:57 dzis rozpoczęłam u mojej córki kuracje alveo. Ponoć trzeba stosować min . 3 miesiące, jestem dobrej myśli. ))))))), Odpowiedz Link Zgłoś
pmajkap Re: Alveo 12.10.06, 08:35 dzięki za informację, zaczęłam kurację z córeczką, zobaczymy, chętnie podzielę sie doświadczeniem po Odpowiedz Link Zgłoś