Gość: Doda
IP: *.*
07.04.02, 21:29
Dziewczyny napiszcie co robić.Julcia ma 2 lata i 8 miesięcy i od urodzenia problemy głównie ze skórą.Po urodzeniu skóra jej się strasznie łuszczyła i przez pół roku miała nieustające infekcje oczu.Karmiłam ją 9 miesięcy, a potem był nutramigen.Teraz ma szorstką skórę na nogach i rękach,pokrzywkę na plecach,malinowe policzki(potwornie suche) i ciągły katar.Nie mogę patrzeć jak się męczy.Zrobiłam jej testy z krwi i wyszło, że wszystko w porządku.Lekarz powiedział, że mam poczekać, aż organizm sam skonkretyzuje co go uczula.PomocyDoda