kasia3111
22.08.07, 11:31
Mój synek ma 6 tygodni. Od pewnego czasu ma wysypke (drobne
pryszczyki - jak 'piaseczek) na policzkach. Teraz mu sie rozeszlo na
szyje i klatke piersiowa (wieksze krostki). Ma tez 'piaseczek' na
uszkach.
Wysypka ta zaognia mu sie podczas/po placzu.
Zastanawiam sie, czy to juz skaza bialkowa/uczulenie, czy moze
tradzik?
Pozdrawiam,
Kasia