Dodaj do ulubionych

Znowu Gorzow?

25.02.06, 09:18
"... Zidentyfikowane przez Hiszpanów pliki były usunięte także z komputera nauczyciela wyższej szkoły zawodowej w Gorzowie Wielkopolskim. Informatycy badają więc twardy dysk...."

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3183108.html
Obserwuj wątek
    • Gość: zg Re: Znowu Gorzow? IP: *.ztpnet.pl 25.02.06, 09:47
      Znowu zle pisza o Gorzowie???

      Kurcze ile tego jescze bedzie.

      Gorzow juz w calej Polsce znaja hehe teraz zaczela sie promocja PWSZ :)

      PZDR
      • Gość: open Re: Znowu Gorzow? IP: *.gorzow.mm.pl 25.02.06, 09:56
        Nie wazne jak piszą ważne ,ze wogóle piszą . Tak twierdzi jedna z dogasajacych
        artystek.
        A w zielnej juz tak źle że nawet zboczeńców brak ? hihi
        • zetkaf Re: Znowu Gorzow? 25.02.06, 11:23
          No cóż, specjaliści marketingu powinni sobie przypomnieć sprawę Intela... źle
          zaprojektowany procesor Pentium, szanse wystąpienia błędu bliskie zeru, więc
          postanowili wymieniać tylko w dużych ośrodkach przeliczeniowych, a zwykłym
          użytkownikom nie... się rozpętała awantura, głośno było, w końcu wymienili
          wszystkim. Po roku już nikt nie pamiętał, że coś było źle, ale nazwa firmy się
          skutecznie utrwaliła w mózgach ludzkich...
        • Gość: zg Re: Znowu Gorzow? IP: *.ztpnet.pl 25.02.06, 13:59
          hey open.

          Ten tekst to bardziej do politykow pasuje ktorych nikt nie szanuje ale i tak sa
          wybierani tylko dlatego ze sa znani.

          A w ZG zboczencow pewnie cale hordy ale na UZ mam nadzieje ze nie ma.
          To jak teraz przymkna tego pracownika, wykladowce kim on tam jest??? to malo
          juz tam zostanie pracownikow co???:)

          PZDR
          • andrzejusa Re: Znowu Gorzow? 25.02.06, 16:29
            wszystkim pedofilom powinno sie obcinac jaja!!
            szkoda ze prawo nie robi dla tego typu przestepstw wyjatku i
            nie mozna im obciac glow!
            • asobnap Re: Znowu Gorzow? 25.02.06, 19:27
              andrzejusa napisał:

              > wszystkim pedofilom powinno sie obcinac jaja!!
              > szkoda ze ...... > nie mozna im obciac glow!

              nie głów andrzej'usa, nie głow, a łbów. Jaja owszem, ściąć, kazać zeżreć. Jak
              szybko zje to wtedy chirurga wezwać,... a potem do pierdla
              do "długodystansowców". Przedtem jeszcze zęby powyrywać....

          • asobnap Re: Znowu Gorzow? 25.02.06, 19:22
            Gość portalu: zg napisał(a):


            > A w ZG zboczencow pewnie cale hordy ale na UZ mam nadzieje ze nie ma.


            >Jakbys był wykładowca ..nie byłoby problemów... a i nie tylko...bo i
            oszołom, ....rozrabiacz... etc.
    • calama Grycan? n/t 25.02.06, 18:48
      • zielona.budka Re: Grycan? n/t 25.02.06, 23:03
        no grycan z berlina:)
        • Gość: bumbum Re: Grycan? n/t IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.06, 23:08
          z tych grycanów?
          • Gość: Pipi Re: Grycan? n/t IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.06, 23:10
            grycan grycanowi grycanem, taki świat
        • calama Re: Grycan? n/t 27.02.06, 09:15
          zielona.budka napisał:

          > no grycan z berlina:)

          To ja głupia myślałam, że Grycan jest z Wawy...
          Ewentualnie z Gdańska ;)
          Ale całe życie człowiek się uczy :)

          Intuicja czy p. ?

          • poznan.is.4.lovers Re: Grycan? n/t 28.02.06, 14:28
            bingo :)) sun is shining in warsaw
            • calama Re: Grycan? n/t 01.03.06, 08:30
              poznan.is.4.lovers napisał:

              > bingo :)) sun is shining in warsaw

              It's snowing in G.
              I miss spring.
          • e_werty Grycan? 28.02.06, 14:56
            W "Galerii Kazimierz" - pewnie nie tylko - jest stoisko z ... lodami Grycan...
            Codziennie ide tam na zakupy... niezłe jajca... to też ta sama rodzina Grycan?
            • login_tymczasowy Re: Grycan? 28.02.06, 18:17
              Tam stoi szwagier Grycana. Nazywa sie inaczej, ale to na pewno ta sama familia.
              Maja monopol na kasze Grycana i lody Grycane.
            • Gość: posen Re: Grycan? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.02.06, 22:48
              Grycan to założyciel Zielonej Budki, którą "stracił" w wyniku róznych akcji giełdowo-biznesowych. Nie dał za wygraną i teraz buduje całkiem nieżle nową marke. Ponieważ cała firma funkcjonuje na zasadzie franczyzy, kazy może teoretycznie zostać partnerem... Lody chyba najlepsze na świecie :)

              grycan.pl/
              • calama Re: Grycan? 01.03.06, 08:35
                Gość portalu: posen napisał(a):

                > Grycan to założyciel Zielonej Budki, którą "stracił" w wyniku róznych akcji
                gie
                > łdowo-biznesowych. Nie dał za wygraną i teraz buduje całkiem nieżle nową
                marke.
                > Ponieważ cała firma funkcjonuje na zasadzie franczyzy, kazy może
                teoretycznie
                > zostać partnerem... Lody chyba najlepsze na świecie :)
                >
                > grycan.pl/

                Dzięki posen.
                W Gorzowie nie ma Grycana. Jest tylko zielona budka.
                A lody - likier pomarańczowy kuszą ;)
                Piernikowe też muszą być puszne.

                U nas cieżko o dobre lody. W szczecinie są pyszne i w Barlinku.
                • Gość: poznan Re: Grycan? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.03.06, 08:37
                  najlepsze sa lody od Brody...

                  przynajmniej były... :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka