Dodaj do ulubionych

Falubaz pozbywa się złotego trenera!

IP: *.tpn.ceron.pl 02.12.10, 18:33
szkoda, dobrego trenera, który był dobrym duchem Falubazu
Obserwuj wątek
      • Gość: ele moje uwagi Re: Falubaz pozbywa się złotego trenera! IP: 109.110.223.* 02.12.10, 20:35
        No i mafia partyjniacka wykończyła Piotra Żyto ! bo osmielił sie startowac w wyborach ! a wszyscy wiedza ze w wyborach moga startowac tylko ,zydzi i chazarzy z układu mafijnego

Stanowiska ! w sejmie senacie w radach sa z klucza zarezerwowane dla miejszosci zydo-chazarskiej ! i kto osmieli sie tez zakaz złamac jest bezwglednie niszczony !! do tego sa
        pomocne zydo-chazrskie mass-mediaa !! [drukujac paszkwil na całą szpalte o kandydacie !

Mysle ze Dowhan stracił instynkt samozachowaczy !! i ze jego kariera teraz potoczy sie tylko w dół !!

Polacy ! Słowianie ! macie przykład ze człowiek który zdobył 740 głosów [ chyba 12 wynik na 25 radnych ] nie dostaje sie do rady bo blokuje go układ partyjniacki !! który promuje miernoty polityczne typu Barczak Ronowicz Budzynski !!!!!
        ŻĄDAMY !!!!!!!!!!!!!! Jednomandatowych okregów wyborczych !!!! dosyc miernot !!!!!!!

Piotr Żyto dostał 740 głosów w jednym okregu wyborczym a przy jednomandatowym okregu
        gdyby cala Zielona GÓRA głosowala to bysmy sie dowiedzieli ze Piotr Żyto jest CENIONYM TRENEREM ! A te masy kibiców z gazety Lubuskiej to faktycznie trzech czterech nicponi żydo-chazrskiego pochodzenai namówionych przez żyd-chazrskich decydentów by oczernic człowieka który nie jest z układy !! a ma sukcesy ! i dlatego jest grozny !!!!

LUDZIOM KTÓRZY WYBIJAJĄ SIE PONAD PRZECIETNOŚĆ ! to tych ludzi mafia partyjniacka zwalcza z najwiekszą zaciekłoscią !!!!!! AŻ DO UNICESTWIENIA !!!!

• Gość: szymek Re: Prezes Falubazu wykosił złotego trenera! IP: *.modemy2.ostrowski.pl 02.12.10, 21:45
        dla jasnosci: to nie Żyto wygrywał, nie Żyto wsiadał na motor, także nie Żyto robił serwis motorów. Medale i zwycięstwa to zasługa mechaników oraz zawodników. Żyto się co najwyżej podpinał pod sukces zawodników Falubazu. Bez trenera Żyto żużlowcy będą tak samo dobrze jeździć a mechanicy równie profesjonalnie dbać o maszyny jak to robili wcześnie.

Panie Żyto - idź, może w Urzędzie Miasta Pana zatrudnią, tam potrzebują swoich.
        • Gość: W.P. Złociutki do roboty !!! IP: 212.109.135.* 03.12.10, 11:37
          Czytam: "Złoty trener nie chciał komentować werdyktu swego pracodawcy. - Może za jakiś czas, gdy sobie wszystko poukładam. Póki co, jest mi bardzo przykro. Miałem nadzieję, że zostanę w Falubazie. Broniły mnie wyniki - zdobyłem dwa medale z rzędu. Złoto i srebro rok po roku - to nie zdarza się często. I tym chyba zasłużyłem sobie na przedłużenie kontraktu. Prezes był innego zdania. Cóż, muszę się teraz wziąć za szukanie pracy."
          Komentarz "szymka" pokazuje wyczerpująco tę BUFONADĘ, jaką zafundował kibicom Żyto, gdy sukcesy FALUBAZU łatwo przypisuje sobie. SKROMNY to on nie jest, oj NIE !!! Raczj BEZCZELNY. Ale to już taka natura SB-ecka. To co wygadywał przed wyborami potwierdza tę opinię. A Dowhan MUSIAŁ wykonać ten ruch. Wiosną STADION pewnie przypomniał by MU OKRUTNIE ten CYRK WYBORCZY, jaki zafundował klubowi Żyto. Tego można było się spodziewać.
          A tak na marginesie, jakie ma Żyto kwalifikacje do ROBOTY?
          • Gość: ele do gnidy wp Re: Złociutki do roboty !!! IP: 109.110.223.* 03.12.10, 12:16
            a jakie ty masz kwalifikacje gnido solidarochowato do oceniania kogoś ? !!

co ty w życu dobrego zrobiłes ? [ bo gnoic człowieka to zamało by sie tu wypowiadac !!!

Słowanie ! Polską rzadzi zgraja amatorów którzy nawet nie uzyskali mandatu by rzadzic Polska [ wiekszosc Narodu nie głosuje i ta zgraja BESZCZELNYCH amatorów zydo-chazarskich nie ma mandatu do sprawowanie władzy w Polsce !!! ]

Polacy Słowianie ! ta nacja nie znosi ludzi dobrej roboty !! ludzi sukcesów !! ludzie sukcesu sa tepieni kazdym sposobem ! aż do unicestwienia ! TO GROZNA NACJA !!! grozna dla Polski i Polaków Słowian !!!!
            • Gość: W.P. Re: Złociutki do roboty !!! IP: 212.109.135.* 03.12.10, 14:33
              Znów włączył się "ele", któremu wyrażnie "ODPADŁ DEKIEL". Wypluł z siebie sporo jadu i nic z tego nie wynika. Znów chce zaistnieć "BIDUL" i nie wie jak, więc coraz bardziej BEŁKOCZE. Oj, niedobrze, niedobrze !!! A Żyto już pokazał co potrafi, jak się do SB zapisał w 1988 roku i pojawił się na plakatach z J. Kubickim w 2010 roku. REWELACJA - widziałem te plakaty z dopiskami - SB. Ci, którzy go poparli też są znani - całe NASZE MIASTO robiło mu kampanię. I co? I NIC, bo ŻYTO to wielki PIC.
              • Gość: ele do gnidy wp Re: Złociutki do roboty !!! IP: 109.110.223.* 03.12.10, 18:17
                WP ! TY GNIDO żydo-chazrska Piotr Zyto dostał 740 głosów !!! to gnodo chcesz powiedziecze na Piotra głosowali tylko SB ? to gndo chcesz nam powiedziec !!!!

Juz ci pisałem gnido pisowska że zaczynasz od słowa bełkot i konczysz słowem bełkot ! a to dlatego gnido ze jestes człowiek prymitywny i do tego uprawiasz starą zydowska metode
                pluj pluj a zawsze cos na opluwanym zostanie !!

WP ! JESTES ETATOWY DENUCJATOR ŻYDOWSKI ! MORALNY TRUP !
    • Gość: bongos Oj Dowhan sam podciąłeś pod soba gałęź IP: 193.0.242.* 03.12.10, 09:16
      Jestem poprostu w szoku jak łatwo pozbyłes sie Fredki, Iversena a teraz Zytę ! Człowieku właśnie rozwaliłeś coś co można było nazwać kura która znosiła złote jajka !!!
      Myslisz że jak zatrudnisz naczelnego polewaczkowego cieslaka bedzie lepiej ? Zwroc uwage na to ze on odnosił sukcesy w przeciwienstwie do Zyty jak mia mocna kadre a Zzto potrafi y gwna bat ukreci i ydobz dwa medale !!!
    • carlitos Prezes Falubazu wykosił złotego trenera! 03.12.10, 09:37
      Panie Piotrze dziękujemy za te wszystkie lata spędzone w Falubazie. Będziemy pamiętali medale i kolejne wpieprz dla przyjaciół z północy. O złych sprawach teraz nie ma już sensu mówić. Zapominamy je i życzymy powodzenia w innym klubie.
      Dzięki za wszystko Trenejro!

PS - witamy nowego trenera Falubazu. Zawsze byłem fanem Shreka... :)

• Gość: Jarpako Re: Prezes Falubazu wykosił złotego trenera! IP: *.zgora.dialog.net.pl 03.12.10, 11:25
        Tak to jest jak pseudosportowiec kubicki zatrudnia pseudoprezesa Dowhana dla, których osiągnięcia się nie liczą bo nie wydają własnych oieniędzy tylko podatników. Jako podatnik
        i przeciwnik SB-eków popieram trenera Żyto z osiągnięciami sportowymi, a pseudobiznesmen, który złotówki nie wydał na żużel (wszystko jest z miasta) jeszcze kiepsko zarządza cudzą forsą. Wyborcy chcieliście kubickiego i dowhana to ich macie i teraz nie narzekajcie.
        • carlitos Re: Prezes Falubazu wykosił złotego trenera! 03.12.10, 13:13
          Pomijając fakt, że nie masz racji mówiąc że Dowhan nie wyłożył złotówki na ten klub (owszem wyłożył i to sporo) to wytłumacz mi co twoim zdaniem miałby zrobić RD żeby w twojej ocenie
          dobrze zarządzał klubem i kasą ?
          Bo o ile mnie pamięć nie myli, to nigdy w historii Falubazu nie było trzech lat z medalami pod rząd. Nie przypomnam sobie także abyśmy wcześniej wygrywali tak często z przyjaciółmi z północy i nie przypominam sobie aby kiedykolwiek marka "Falubaz Zielona Góra" była tak dobrze wypromowana i kojarzona w całym kraju. Co jeszcze ten klub miałby wygrać ? DMP co roku, żeby zasłużyć na twoje uznanie ?
    • m.bonislawski Prezes Falubazu wykosił złotego trenera! 03.12.10, 20:25
      Czyli Dowhan jak Kubicki.
      Tylko prezio jest godny sukcesu, reszta to motłoch. Łubu dubu Robercik...
      Popatrzcie na to tak: prezio kanduduje z Peło a tu tyko trenerek wyskakuje z MM, które w dodatku popiera innego prezia (Januszka K.) niż szef trenerka...
      W Zielonej Górze sami sobie gotujemy ten los: pataszony, dziecinne pataszony u władzy...
      Czarno widze ten Falubaz... Zawodników koszą inni (vide Crump i inni), a teraz jeszcze wywala się trenera bo stanął w szranki wyborcze przeciw preziowi... Może prezio sam zatrenuje i pojedzie ?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka