Dodaj do ulubionych

Radio zachód i RMG

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.06, 20:45
w gorzowskiej redakcji radia zachód i radia RMG sytuacja nadal napieta!
Prezes Tadeusz Krupa wprawdzie po artykułach w gazetach nieco przycichł, ale
nikt nie ma wątpliwości, że od zemsty nie odstapi. Jedynej osobie ktora nie
podpisała protesty ws planowanych zwolnień ( w Gorzowie 30% etatów) Izabeli
Patek juz powierzył prowadzenie programów na zywo z Ziel. Góry. Jeszcze
niedawno chciał ją zwolnić jako słabą dziennikarkę- dzis nagradza za wierność
najlepiej płatnymi audycjami.
Krupa mówi o oszczędnościach niezbędnych- a zatrudnia nowego szefa by kupić
sobie w ten sposób głos LPR w Radzie Nadzorczej.
Nowy szef juz niedługo może zlikwidować wiele elementów lokalnego programu
RMG, zastępując je retransmisją programów nadawanych przez radio Zachód.
Pamietajmy, że Zielonej Górze nigdy nie zależało na rozwinięciu radakcji w
Gorzowie. Dla nich to tylko koszty. Dla nich i tak gorzowska redakcja
rozrosła się już za mocno.
Istnienie radia RMG to istnienie lokalnego - powtarzam- najbardziej lokalnego
i najbardziej gorzowskiego radia. Jeśli go zlikwidują bądź ograniczą-
zostaniemy tylko z Radiem Zachód. Gorzowianie chcą mieć swoje radio i dlatego
trzeba im..pomóc.
A Krupa to zimny cynik bez skrupułów w dodatku mówiący każdemu to co chciałby
on usłyszeć. Potrafi być czarujący...ale to tylko pozory!!!!!!!
Obserwuj wątek
      • Gość: jamak5 Re: Radio zachód i RMG IP: *.gorzow.mm.pl 03.10.06, 09:40
        są tacy co słuchają to trzeba przyznać, ale że zero profesjonalizmu to się
        zgadzam. Co do wiadomości: podoba mi się Pękalska i Liberkowska. To jedyne
        osoby w tym radiu, które powinny zostać .Reszta absolutnie do wymiany. Zmieniły
        się głosy przynajmniej niektóre w jedynce, powinny się zmienić zwłaszcza w
        lokalnym radiu. To oczywiste, że należy dokonać zmian. Każda nowa osoba, każdy
        nowy głos wprowadza ciekawość i coś nowego, coś od siebie. Jeść cały czas
        szpinak można zwymiotować zwłaszcza, ze podaje się go zawsze w ten sam
        sposób.Niestety masz rację ryba24, ze tego nie da się słuchać.
        • Gość: wydra Re: Radio zachód i RMG IP: *.gorzow.mm.pl 03.10.06, 09:56
          właśnie słucham rozmowy z kandydatami na prezydenta. Prowadzi ją Bodnar. Ludzie
          co to jest! Zdejmijcie go z anteny jak najszbciej. Bodnar i Sadowski muszą
          odejść!!!! Co to za wymowa , jaka dykcja!!! do domu panowie. Współczyję
          politykom, którzy muszą z nimi rozmawiać. Ja lepiej bym poprowadził te rozmowy,
          ha,ha.
        • ryba24 Re: Radio zachód i RMG 03.10.06, 10:35
          Tak, przyznaję rację Pękalska jest ok, dykcja ,tembr głosu też - reszta do
          wymiany. Przygotowanie wiadomości - przedszkole, kompletny brak rozwoju.
          Trzeba się ciągle uczyc, nie wysrtarczy szablonem pisac i wyklepac. Nie mówię
          tu o Pękalskiej, tylko o tej drugiej bodajże Krawiec.Z wiadomości internetowych
          też trzeba umiec skorzystac !!!!!!! W przeglądzie prasy też można się rozwija.
          Spójrzcie na pogodę, co robią prezenterzy. A jak często się zmieniają. Media
          nie muszą byc do emerytury. Bo im się już nie chce pracowac.
          Chyba , że jest to jednostka ciągle rozwijająca się.
            • ryba24 Re: Radio zachód i RMG 03.10.06, 13:40
              Nie obchodzi mnie ani RMG ani Radio Zachód. Jako obserwator mogę doradzic i
              powiedziec co myslę. Jezeli szef radia nie będzie dbal o to żeby wszyscy, któzy
              są zatrudnieni zajmowali się robotą i to solidną, to niech razem z nim biorą
              torby i idą precz z anteny. Jak mówię media nie są przechowalnią do
              emerytury.Nie ważne czy oni są z Gorzowa czy z Zielonej Góry. Sami napędzacie
              taką biegunowośc. W życiu tworców i artystów nie ma granic, a jeśli są to
              precz!!!!!!
              • Gość: wydra Re: Radio zachód i RMG IP: *.gorzow.mm.pl 03.10.06, 14:13
                Rozumiem, że w/g radiowców ten co ma niby wejść na miejsce Krupy nie powinien
                wprowadzać żadnych zmian. I tak będzie najlepiej, bo jeśli zacznie wprowadzać
                to znowu okaże się zły. Jeśli robi to Krupa to też jest "be". Wewnętrzne
                rozgrywki mnie nie interesują, to wasza sprawa. Znacie prezesa, ja jako
                słuchacz ,nie. Mnie interesuje lokalność radia, jego dobra i profesjonalna
                jakość bo np. mam dość słuchania ESKI czy ZETKI. I mam także dość niezmienności
                i " takosamości" RMG. Chcę zmian prezenterów, ramówki i urozmaicenia programu.
                Istniejecie już tyle lat, a ciągle drepczecie w miejscu. Jeśli tak mocno
                bronicie swoich miejsc pracy to waszą ambicją powinna być chęć dążenia do
                wprowadzania nowości na antenie i urozmaicanie programu. Płacę abonament, wy
                bierzecie z niego pensję a zatem mam prawo domagać się dobrego radia
                lokalnego.Na waszym miejscu siedziałbym cicho i starał się zmienić coś w sobie,
                w swoim programie w sposobie prowadzenia audycji, czy nawet zmianę godzin
                dyżuru , to już coś, a nie na forum prubujecie wykłucać się o swoje racje za
                nasze pieniądze. Tyle ode mnie. Więcej na ten temat nie będę się wypowiadał.
                Mam nadzieję, że jednak zmiany w RMG nastąpią, czego sobie i słuchaczom z
                Gorzowa życzę.
                • Gość: słuchaczka Re: Radio zachód i RMG IP: *.gorzow.mm.pl 04.10.06, 10:14
                  Wydra dalej nie rozumie, albo nie chce zrozumieć. A to źle, bo z jego tekstu
                  można wyczytać, że doskonale zna na czym polega praca w radiu. Ja np. nie wiem
                  o co chodzi z tymi "dyżurami". A chodziło mi tylko o to, że Wydra i Ryba (oba
                  nicki kojarzą się z wodą) nie zwracają uwagi na to, że prezesowi Krupie zarzuca
                  się:
                  1. Popieranie lizusostwa: "Jedynej osobie ktora nie podpisała protesty ws
                  planowanych zwolnień ( w Gorzowie 30% etatów) Izabeli Patek juz powierzył
                  prowadzenie programów na zywo z Ziel. Góry. Jeszcze niedawno chciał ją zwolnić
                  jako słabą dziennikarkę- dzis nagradza za wierność najlepiej płatnymi audycjami"
                  2. Kłamstwo i podlizywanie się władzy: "Krupa mówi o oszczędnościach
                  niezbędnych- a zatrudnia nowego szefa by kupić sobie w ten sposób głos LPR w
                  Radzie Nadzorczej"
                  3. Działanie na szkodę słuchaczy (i słuchaczek rzecz jasna:)) z Gorzowa i
                  okolic: "Pamietajmy, że Zielonej Górze nigdy nie zależało na rozwinięciu
                  radakcji w Gorzowie. Dla nich to tylko koszty. Dla nich i tak gorzowska
                  redakcja rozrosła się już za mocno".
                  A więc drogi Wydro i Rybko odpowiedzcie czy obecne działania prezesa Krupy
                  prowadzone są dla dobra RMG i czy te działania poprawią jego jakość? A może to
                  pani Patek zacznie prowadzić audycje w RMG? Dlaczego zatrudnia nowego szefa,
                  skoro - jak sami piszecie - w obecnym składzie gorzowskiej redakcji widzicie
                  dziennikarzy, którzy są profesjonalistami? Dlaczego od początku istnienia RMG
                  nadaje tylko 6 godzin a analogiczne Radio Zielona Góra 24?
                  A poza tym. Jednym podoba się spiker X, a innym spikerka Y. Jeszcze inny będzie
                  preferował sposób podawania informacji przez pana Z, a pani Lodzia uwielbia
                  słuchać mającego problemy z wymową Bodnara bo ją ten głos podnieca:)
                  Ja nie mówię, że nie wprowadzać zmian, ale tematem dyskusji jest opisywany
                  despotyzm oraz dwulicowość prezesa, który szefuje już kilkanaście lat.
                  • ryba24 Re: Radio zachód i RMG 04.10.06, 19:53
                    Coś mi się wydaje, że RMG czeka taki los jak Ziemię Gorzowską i Radio Gorzów,
                    ale czy to Krupa je rozłożył ? Nie to ludzie z Gorzowa. Przykre ale tu nigdy
                    nie będzie klimatu prawdziwych uczelni i KULTURY. Do Wyższej Zawodowej trwa
                    nabór tych, którzy nie zdali matury. Oni zasilać będą gorzowskie instytucje
                    m.in media. Koło się zamyka. Krupy osobiście nie znam, jeśli będzie potrafił
                    zrobić porządek w radiu z korzyścią dla słuchacza, chwała mu.
                    Nie mówię, ze Lodzia,Stasia czy Iwona mi się nie podoba - jest słyszalny brak
                    profesjonalizmu i niedbalstwo. Nie mówię tu o Patek i Pękalskiej.
                  • Gość: optic Re: Radio zachód i RMG IP: 213.77.112.* 09.10.06, 16:30

Ad 1. Nagradzanie lizusostwa, jest bardziej obrzydliwe, niż samo kadzenie.

Ad 2. W ramach oszczędności proponuję, by pan Krupa wziął pod rozwagę,
                    retransmisję 24 godzinną RZ, oszczędności byłby bardziej spektakularne, a i
                    nazwisko prezesa przeszłoby do historii, jako tego, który rozłożył RMG.

Ad 3. A tak patrząc przez pryzmat umocnienia pozycji rozgłośni w Gorzowie i
                    jego okolicach, sugerowałbym zarządowi, by wykazał się ambitniejszym wyzwaniem
                    (niźli redukcja zatrudnienia) pozyskując np. reklamodawców, koncesję na
                    nadawanie przez całą dobę, bo 6h w eterze wzbudza, jeśli nie sarkastyczny
                    uśmieszek, to politowanie.

słuchacz z okolic, czasami również RMG.
              • Gość: optic Re: Radio zachód i RMG IP: 213.77.112.* 09.10.06, 14:43
                ryba24 napisała:

> Nie obchodzi mnie ani RMG ani Radio Zachód. Jako obserwator mogę doradzic i
                > powiedziec co myslę.

skoro nie obchodzi Ciebie RMG, to warto stroszyć piórka? Jako osoba pozująca na
                oblataną w dobrych radach, nie powinnaś przekręcać nazwisk, jeśli się musisz
                nimi podpierać.
    • Gość: nieryba Re: Radio zachód i RMG IP: *.u3d.net 07.10.06, 17:46
      Ryba przyznaj się jesteś chłopakiem Pękalskiej!!! Dziewczyna niczym się nie
      wyróżnia.Tak samo dobrze czyta Krawczyk i Liberkowska. Krawczyk podaje
      najwiecej newsów a pozostałe dziewczyny odgrzewają jej informacje. Cóż prawda
      może byc bolesna. Słucham tego radia niemal od samego poczatku i podoba mi się.
      A po zmianach program jest jeszcze lepszy. Wiadomo,że głos Bogdana Sadowskiego
      nie musi sie wszystkim podobać ale jak wam sie tak bardzo nie podoba to nie
      musicie go słuchac. Jedno bym zmienił na pewno Ize Patek.Ona, choc na antenie
      pojawia się tylko od czasu do czasu, potrafi skutecznie odstraszyć każdego
      słuchacza. Czasem mi sie wydaje ,że patek usnęła na antenie.
      • Gość: powerrangers Re: Radio zachód i RMG IP: *.gorzow.mm.pl 07.10.06, 18:53
        Zgadzam się z nierybą. Dziewczyny czytające serwisy w RMG są w porządku i są
        równe. Czasem nawet miałbym problemy z rozróżnieniem która akurat czyta. A
        jeśli nawet komuś czytanie jednej podoba sie bardziej niż innej, to proponuje
        przełączyć na ESKĘ. Nie będzie takiego problemu. Obie serwisantki są tak
        beznadziejne, że odechciewa się słuchać, nie mówić już o tym, że albo czytają
        wiadomości policyjne, albo tak nieświeże, że aż zajeżdża... rybą (??!!) Tam to
        dopiero są kluchy w gębie!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka