Gość: renatas IP: *.* 06.09.02, 12:10 mam pytanie Dziewczyny czy może wiecie czy krem firmy Norellma rozstępy i celulitis można uzywać w czasie ciąży? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ZosiaN Re: krem Norell IP: *.* 07.09.02, 08:11 Renatas, tego nie wiem. Ale jeśli napiszesz do nich maila z zapytaniem, to na pewno Ci odpowiedzą. Na stronie jest adres e-mailowy do korespondencji.www.norel.plA jak Ci odpowiedzą, to napisz na forum!!!))Ja ich pytałam o stosowanne kremów antycelulitisowych przez kobiety karmiące. Odpowiedzieli, że karmiąca może wszystkich używać z wyjątkiem tego do biustu.PozdrawiamZosia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Siunia Re: krem Norell IP: *.* 07.09.02, 23:17 oj, ja tez nie wiem Ale jak będziesz wiedziała to daj znac na forum.Nie tylko Ty i ja jestesmy tym zainteresowane.Ja już mam taki cellulitis, że widac to nawet przez dopasowane spodnie - Siunia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Siunia SUPER !!! - z innego forum IP: *.* 08.09.02, 22:18 Z innego forum powiem Wam co jest ponoc super-wspaniałe na rozstepy. Smarować się, czyli brzuszek, boczki, uda, piersi i kto co tam jeszcze musi najwyklejszym masłem Ponoć ani jednego rozstępu a skóra jak u 16-tki Jakie to tanie ja zaczynam od dziś.Aha, stosowanie:nasmarować się masełkiem a po chwili, ewentualny nadmiar masełka zetrzec delikatnie chusteczka higieniczną - Siuniajutro opiszę wrażenia, bo zaraz ide do wanny a potem.... ta nowa metoda Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: renatas Re: krem Norell IP: *.* 09.09.02, 13:21 cześć Dziewczynymam wiadomość z firmy Norell.Można stosować krem na rozstępyw czasie ciąży.Najlepiej stosować go do 6 miesiąca,a potem należy zakupić wersję kremu "przy kruchych naczynkach". Odpowiedz Link Zgłoś