Ostatnio kupiłam Clin (do tej pory byłam z tej marki w miarę zadowolona), ale jakąś inną wersję - i pół dnia mycia okien na darmo - są tak okropne smugi, że nawet w ciemnościach je widać.
Czy macie jakiś sprawdzony płyn? Bo czeka mnie ponowne mycie w całym domu