tempera_tura 17.03.12, 12:45 www.chip.pl/news/internet-i-sieci/e-handel/2011/10/amazon-na-wiosne-w-polsce I co.... Nie ma? Ktoś ma świeższe informacje? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tempera_tura Re: Amazon w Polsce 17.03.12, 12:46 wyborcza.biz/biznes/1,100896,10712556,Amazon_ma_wejsc_do_Polski__Szybki_podboj_czy_dluga.html Odpowiedz Link Zgłoś