Dodaj do ulubionych

AlleGRO-brak

30.08.12, 21:58
Poradźcie bo brak mi pomysłu na mój problem z zakupem na allegro.
Kupiłam deskę do prasowania + dodatkowy pokrowiec.
Sprawa wygląda tak, że mnie w czasie odbioru deski nie było w mieszkaniu (, nie było mnie 4 dni) paczkę odebrał mąż nie mając świadomości, że powinien być dodatkowy pokrowiec “żona zamówiła deskę-jest deska). Po rozpakowaniu przez męża wszystkie “śmieci z opakowania” łącznie z papierami od kuriera poszły do śmietnika,
Wysłałam parę maili do tego sklepu/ grzeczne bez pretensji/ na zasadzie że pomylili się etc, ale sklep olewa mnie i nie odpisuje na maile.
Poradźcie jak "ugryźć " temat?

Obserwuj wątek
    • patatajowa Re: AlleGRO-brak 30.08.12, 22:08
      jeśli maile do sklepu nic nie dały mozna strzelić focha mężowi.
      czego oczekiwalas od sklepu?
      czego oczekujesz od męza-przeprosin, odkupienia pokrowca?
        • rufys Re: AlleGRO-brak 30.08.12, 22:29
          Pokrowca nie było. Pisałam do sklepu bo uważałam, że zwyczajnie mogli się pomylić i wysłać deskę bez pokrowca. A teraz czuję się oszukana przez ten sklep.
          • mariannamm Re: AlleGRO-brak 31.08.12, 00:00
            Maz mojej przyjaciolki wyrzucil buty dziecka do smieci bo myslal, ze wyrzuca sam karton skoro stal obok smietnika to go wyrzucil.
            Coz czasem tak bywa moze i tu tak bylo.
            • pstrabiedronka Re: AlleGRO-brak 31.08.12, 07:47
              tez nie byłabym pewna, że mąz z papierami opakowania nie wywalił pokrowca... mogło tak byc - jeśli nie spodziewał się ze oprócz deski ma być coś dodatkowego mógł kompletnie nie zwrócić uwagi, pokrowiec mógł byc tak zapakowany że nie zwracał uwagi...
              także nie przesądzałabym o winie sklepu bo pewności nei ma

a zrobić sie hcyba niewiele da - jesli "po dobrci" i ze zwykłej dobrej woli nie chca z tobą rozmawiać - to żadnego "bata" na nich nei masz.

ale moze zadzwoń - może droga mailowa jakos u nich nei działa sprawnie?
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka