kasia_sapulka
31.01.05, 14:01
W tesco jest promocja na fotelik od 9 do 36kg za 195 zl. Jak dla mnie cena
super. Chciałabym go kupić, ponieważ ten który mamy (do 18 kg firmy Renolux)
muszę oddać. Czy wiecie może czy on się różni od innych fotelików (oprócz
ceny). Miała może któraś z Was taki? Chodzi mi o bezpieczeństwo i trwałość,
bo chciałabym, żeby na długo nam posłużył.