Dodaj do ulubionych

Fotelik z Tesco

31.01.05, 14:01
W tesco jest promocja na fotelik od 9 do 36kg za 195 zl. Jak dla mnie cena
super. Chciałabym go kupić, ponieważ ten który mamy (do 18 kg firmy Renolux)
muszę oddać. Czy wiecie może czy on się różni od innych fotelików (oprócz
ceny). Miała może któraś z Was taki? Chodzi mi o bezpieczeństwo i trwałość,
bo chciałabym, żeby na długo nam posłużył.
Obserwuj wątek
    • kasia_sapulka up 31.01.05, 18:33

    • mamamartusi Re: Fotelik z Tesco 31.01.05, 19:44
      Ostatnio widzialam program o fotelikach. Te tansze, pomimo tego, ze dopuszczone
      do sprzedazy, w testach wypadkowych wypadly fatalnie. Fotelik to jedna z
      niewielu rzeczy, na ktorej oszczedzac nie warto.
      Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka