badrak 19.10.05, 21:25 Przymierzam się do kupna fotelika dla mojej córci od 9 kg. Ciekawa jestem Waszych opini, jakie polecacie, jakie odradzacie. Co sądzicie o foteliku Romer Duo Plus??? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mama_kotula Re: fotlik samochodowy 19.10.05, 23:30 Polecam Ramatti. Mam już dwie sztuki i sprawdzają się znakomicie. Romer Duo Plus niestety nie znam. Ramatti możesz zobaczyć niżej www.allegro.pl/show_item.php?item=66977553pozdrawiam Marta Odpowiedz Link Zgłoś