Dodaj do ulubionych

fotlik samochodowy

19.10.05, 21:25
Przymierzam się do kupna fotelika dla mojej córci od 9 kg. Ciekawa jestem
Waszych opini, jakie polecacie, jakie odradzacie. Co sądzicie o foteliku
Romer Duo Plus???

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • mama_kotula Re: fotlik samochodowy 19.10.05, 23:30
      Polecam Ramatti. Mam już dwie sztuki i sprawdzają się znakomicie. Romer Duo
      Plus niestety nie znam.
      Ramatti możesz zobaczyć niżej
      www.allegro.pl/show_item.php?item=66977553pozdrawiam
      Marta

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka