Dodaj do ulubionych

spacerówka Inglesina

IP: *.* 27.05.02, 15:54
czy któraś z was ma może spacerówkę -parasolkę Inglesina asso?Przymierzam się żeby kubić ale chętnię zasięgnę porady
Obserwuj wątek
    • Gość: komaja Re: spacerówka Inglesina IP: *.* 05.06.02, 11:40
      CZeść miałam inglesinę jet,pododna do tej co chcesz kupić i ciężko mi się jeżdziło po polskich chodnikach, lepiej jakby był pałąk zamiast rączek , jeśli nie bedziesz go duzo używać to możesz kupić jak lubisz dużo spacerować i po drodze robisz zakupy to nie polecam Magda

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka