Gość: lisa IP: *.* 27.05.02, 15:54 czy któraś z was ma może spacerówkę -parasolkę Inglesina asso?Przymierzam się żeby kubić ale chętnię zasięgnę porady Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: komaja Re: spacerówka Inglesina IP: *.* 05.06.02, 11:40 CZeść miałam inglesinę jet,pododna do tej co chcesz kupić i ciężko mi się jeżdziło po polskich chodnikach, lepiej jakby był pałąk zamiast rączek , jeśli nie bedziesz go duzo używać to możesz kupić jak lubisz dużo spacerować i po drodze robisz zakupy to nie polecam Magda Odpowiedz Link Zgłoś