Dodaj do ulubionych

foteli bebe confort Axiss

13.11.07, 16:09
Właśnie przymierzam się do kupienia fotelika 9-18 kg. I zastanawiam
się na fotelikiem jak w tytule. Fotelik wygląda solidnie i jest
fajnie obracany. Nigdzie jednak nie mogę znaleźć o nim waszych
opinii. I w testach też nie jest on uwzględniony. Czy któraś z was
go ma albo coś o nim słyszała. Będę wdzięczna za odp.
Obserwuj wątek
    • monikaa13 Re: foteli bebe confort Axiss 13.11.07, 16:27
      nie, no cos tam mozna znalezc, poza tym to nowy fotelik i moze nie
      za duzo osob go ma, a tak w ogole o takie rzeczy pytamy na forum
      zakupy
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=572&w=66994972&a=66995650
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=583&w=61466304&a=61466304
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=583&w=66922799&a=66922799
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=583&w=68827115&a=68832923
    • monikaa13 Re: foteli bebe confort Axiss 13.11.07, 16:36
      tu masz pozytywna opinie
      www.ceneo.pl/599472
      • mama-oliwki1 Re: foteli bebe confort Axiss 13.11.07, 17:42
        Dziękuję, szukałam i szukałam ale jakoś nie mogłam znaleźć

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka