Dodaj do ulubionych

znowu Allegro

18.03.08, 17:09
sprzedalam sandalki Bartka, mierzylam 2 razy dl. wkladki i wyszlo, ze ma 16,5
cm i tak podalam w aukcji i teraz dostaje maila od osoby, ktora wygrala ta
aukcje i ona twierdzi, ze jest 17 cm i noga jej dziecka plywa i nigdy by nie
licytowala sandalkow o dl. 17 cm, nie bardzo rozumiem jak to w ogole mozliwe,
mam "nie robić problemów" i "natychmiast zwrocic pieniadze na konto tej Pani,
ktora nota bene jest debiutujacym allegrowiczem, ma kilka komentarzy nie wiem
jak mam to rozumiec, ja mam zwrocic jej pieniadze poniewaz buty wg jej miarki
maja 17 cm a nie jak wg mojej 16,5cm. co robic, uwzglednic taka "reklamacje"
Obserwuj wątek
    • zar.hm Re: znowu Allegro 18.03.08, 17:30
      Mam podobna sytuacja tylko , że to ja jestem kupujaca. Kupiłam nowe
      sandałki na allegro, w aukcji podana była długosc wkładeczki 17cm. a
      w rzeczywistosci jest 19cm. To juz delikatna przesada! Napisałam do
      sprzedajacego ,że towar jest niezgodny z opisem, a on na to ,ze
      gdyby wkładka miała faktycznie te 19cm, to buty byłyby dobre na jego
      córke. No myślałam, że mnie trafi. Przesłałam mu zdjecia z włożona
      miara w środku sandałka potwierdzajace moja racje. Chciałam odesłac
      mu te buciki bo na córke i w przyszłym roku będą za duze. Niestety
      przez długi czas zero odpowiedzi, dopiero po zawiadomieniu allegro
      otrzymałam maila: i znów to samo, że buty mierzył i miały 17cm. Nie
      wiem on jest ograniczony czy co!!! Ja mam dosc allegro.
      Popros ta Panią , aby przesłała Ci zdjecie sandałka z włozoną miara
      wewnatrz i sama zobaczysz czy faktycznie sandałki były żle
      zmierzone, czy poprostu szanowna Pani chce je odesłac bo cos sie jej
      niespodobało! Jeśli to pierwsze to uznałabym osobiście reklamacje!
      Pozdrawiam
      • stimatolog Re: znowu Allegro 18.03.08, 17:36
        dziekuje za propozycje, tak zrobie
    • asia_i_p Re: znowu Allegro 18.03.08, 19:17
      Mogłyści inaczej mierzyć - ja odruchowo mierzyłabym odległość między
      dwoma równoległymi liniami, dotykającymi czubka i tyłu wkładki, a
      tymczasem dowiedziałam się, że długość wkładki mierzy się między
      środkiem pięty a dużym palcem, tak jakby po skosie. Czyli gdybyś ty
      mierzyła tak, jak ja kiedyś myślałam, a ona według tej metody, która
      podobno jest powszechnie stosowana, różnica pół centymetra mogłaby
      powstać.
    • magdek2 Re: znowu Allegro 20.03.08, 10:58
      a może popatrz na stronie outletu Bartka, tam chyba są podane
      długości dla danego rozmiaru, jest to argument w takiej sytuacji, a
      jeśli faktycznie jest rozbieżność to ja przyjęłabym buty i oddała
      kasę
    • magdek2 Re: znowu Allegro 20.03.08, 11:03
      www.outlet.bartek.com.pl/product.php?id=570
      są jak widać, tak mi się wydawało
    • stimatolog Re: znowu Allegro 20.03.08, 12:32
      po otrzymaniu zdjecia, na ktorym miarka wskazywala 17cm, oddalam pieniadze,
      teraz czekam na komentarz wink)
      • iwonabw Re: znowu Allegro 20.03.08, 13:20
        Ale odesłała Ci te sandałki? Pieniądze z reguły oddaje sie po
        otrzymaniu zwrotu?
        • stimatolog Re: znowu Allegro 20.03.08, 13:39
          ponoc wysłaławinkzobaczymy po świętach, mam dość ... czekam na Świętawink)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka