stimatolog
18.03.08, 17:09
sprzedalam sandalki Bartka, mierzylam 2 razy dl. wkladki i wyszlo, ze ma 16,5
cm i tak podalam w aukcji i teraz dostaje maila od osoby, ktora wygrala ta
aukcje i ona twierdzi, ze jest 17 cm i noga jej dziecka plywa i nigdy by nie
licytowala sandalkow o dl. 17 cm, nie bardzo rozumiem jak to w ogole mozliwe,
mam "nie robić problemów" i "natychmiast zwrocic pieniadze na konto tej Pani,
ktora nota bene jest debiutujacym allegrowiczem, ma kilka komentarzy nie wiem
jak mam to rozumiec, ja mam zwrocic jej pieniadze poniewaz buty wg jej miarki
maja 17 cm a nie jak wg mojej 16,5cm. co robic, uwzglednic taka "reklamacje"