figaroo 25.07.08, 09:57 Który jest dobry? I w ktorym aby wypłukać to nie trzeba go ściągać materiału z trzonka. Wiecie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ju_mi Re: płaski mop 25.07.08, 13:38 Ja mam Viledę i nie trzeba ściągać materiału jesli masz wiaderko ze specjalnym ociekaczem do płaskiego mopa. Mnie nie powalił, wolę sprzątać tradycyjnym Odpowiedz Link Zgłoś
vinike Re: płaski mop 25.07.08, 16:48 Ja mam LEIFHEIT,kupiony w OBI.Jak się dokupi wiadro , to nie trzeba ściągać wkładu.Miałam kiedyś vilede i wydaje mi się ze jest gorsza.Ja tego używam już chyba 4 lata i tylko wymieniam wkłady,średnio co pół roku,a jak się zbrudzą wrzucam do pralki.Mimo że nie mam wiadra to sobie chwale. Dla mnie 250 zł za wiadro to lekka przesada. Odpowiedz Link Zgłoś