Dodaj do ulubionych

płaski mop

25.07.08, 09:57
Który jest dobry? I w ktorym aby wypłukać to nie trzeba go ściągać materiału z
trzonka. Wiecie?
Obserwuj wątek
    • ju_mi Re: płaski mop 25.07.08, 13:38
      Ja mam Viledę i nie trzeba ściągać materiału jesli masz wiaderko ze
      specjalnym ociekaczem do płaskiego mopa. Mnie nie powalił, wolę
      sprzątać tradycyjnym smile
    • vinike Re: płaski mop 25.07.08, 16:48
      Ja mam LEIFHEIT,kupiony w OBI.Jak się dokupi wiadro , to nie trzeba
      ściągać wkładu.Miałam kiedyś vilede i wydaje mi się ze jest
      gorsza.Ja tego używam już chyba 4 lata i tylko wymieniam
      wkłady,średnio co pół roku,a jak się zbrudzą wrzucam do pralki.Mimo
      że nie mam wiadra to sobie chwale. Dla mnie 250 zł za wiadro to
      lekka przesada.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka