Dodaj do ulubionych

kupujecie ubrania z Quelle?

08.04.09, 00:33
warte są swojej ceny? jkie macie doświadczenia? pochwalcie się jeśli
kupiliście coś fajnego, może linki jakieś wklejcie. mam katalog na
lato i sporo rzeczy mi się podoba ale ja raczej z tych co pomacać
lubią.
Obserwuj wątek
    • cibora Re: kupujecie ubrania z Quelle? 08.04.09, 07:28
      Witam!
      Właściwie ubrania kupuję wyłącznie wysyłkowo. I głównie w Quelle. Ja z tych co nie znoszą chodzić po sklepach smile Ubrania są dobrej jakości, dobrze leżą. Nawet spodnie na moim mężu, który w "normalnym" sklepie nie może nic wybrać.
      Ostatnio kupuję też dla synka.
      Pozdrawiam!
      Agnieszka i Staś (3.05.2008)
      • czarna.perla cibora 09.04.09, 17:41
        jak długo czekasz na ciuchowe przesyłki?
        możesz pochwalić się jakimiś ostatnimi zakupami?
        • cibora Re: cibora 12.04.09, 19:27
          Witam!
          Przepraszam, że dopiero teraz, ale małe dziecko i Świeta razem to mieszanka wybuchowa smile
          Kiedyś na przesyłki czekałam do miesiąca. Teraz przychodzą szybciej, nawet po 7-10 dniach. Ostatnio nie kupowałam nic dla siebie, tylko dla dziecka m.in.:
          -komplecik bluza, spodnie, czapeczka: http://www.quelle.pl/pl/q4r/neu_kinderwelt/navi_2/navi_4/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZmaF9lZHM9JWMzJTlmJmZoX3ZpZXdfc2l6ZT05JiZmaF9zdGFydF9pbmRleD0yNyZmaF9zZWNvbmRpZD1wbF8xODkwMjcmZmhfbGlzdGVyX3Bvcz0yNyZmaF9sb2NhdGlvbj0lMmYlMmZxdWVsbGVfcGwlMmZwbF9QTCUyZmNhdGVnb3JpZXMlM2MlN2JxdWVsbGVfcGxfcGxfMTg4OSU3ZCUyZmNhdGVnb3JpZXMlM2MlN2JxdWVsbGVfcGxfcGxfMTg4OV9wbF8yMzI0JTdkJTJmY2F0ZWdvcmllcyUzYyU3YnF1ZWxsZV9wbF9wbF8xODg5X3BsXzIzMjRfcGxfMjM2NSU3ZCZmaF9yZWZ2aWV3PWxpc3Rlcg==/m-189027/index.html
          -kombinezon zimowy, nie ma go już w katalogu,
          -golfy bawełniane
          -body: http://www.quelle.pl/pl/q4r/neu_kinderwelt/navi_2/navi_2/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZmaF9lZHM9JWMzJTlmJmZoX3ZpZXdfc2l6ZT05JiZmaF9zZWNvbmRpZD1wbF8xODg5NjAmZmhfbGlzdGVyX3Bvcz02JmZoX2xvY2F0aW9uPSUyZiUyZnF1ZWxsZV9wbCUyZnBsX1BMJTJmY2F0ZWdvcmllcyUzYyU3YnF1ZWxsZV9wbF9wbF8xODg5JTdkJTJmY2F0ZWdvcmllcyUzYyU3YnF1ZWxsZV9wbF9wbF8xODg5X3BsXzIzMjQlN2QlMmZjYXRlZ29yaWVzJTNjJTdicXVlbGxlX3BsX3BsXzE4ODlfcGxfMjMyNF9wbF8yMzYzJTdkJmZoX3JlZnZpZXc9bGlzdGVy/m-188960/index.html
          -ogrodniczki sztruksowe.
          Dla siebie kupowałam jeszcze ubrania ciążowe, bo potem już nie miałam siły i czasu się zastanawiać smile
          Jestem zadowolona z jakości produktów. Czasami coś odsyłam, bo nie jest takie jak chciałabym, ogólnie nie narzekam. Ale ja kupuję klasykę, a nie takie najtańsze "młodzieżowe" wink
          Zdecydowanie gorszej jakości są ubrania BonPrix.
          Pozdrawiam!
          Agnieszka i Staś (3.05.2008)
    • froobek Re: kupujecie ubrania z Quelle? 10.04.09, 18:37
      www.quelle.pl/pl/q4r/neu_kinderwelt/navi_4/navi_1/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZmaF9lZHM9JWMzJTlmJmZoX3ZpZXdfc2l6ZT05JiZmaF9zZWNvbm
      RpZD1wbF8xODkwMjMmZmhfbGlzdGVyX3Bvcz0wJmZoX2xvY2F0aW9uPSUyZiUyZnF1ZWx
      sZV9wbCUyZnBsX1BMJTJmY2F0ZWdvcmllcyUzYyU3YnF1ZWxsZV9wbF9wbF8xODg5JTdk
      JTJmY2F0ZWdvcmllcyUzYyU3YnF1ZWxsZV9wbF9wbF8xODg5X3BsXzIzMjYlN2QlMmZjY
      XRlZ29yaWVzJTNjJTdicXVlbGxlX3BsX3BsXzE4ODlfcGxfMjMyNl9wbF8yMzg3JTdkJm
      ZoX3JlZnZpZXc9bGlzdGVy/m-189023/index.html

      Bardzo fajna koszulka w dobrej cenie.
    • deleine Re: kupujecie ubrania z Quelle? 10.04.09, 19:13
      zamówiłam raz i nigdy więcej
      materiały tragicznej jakości a zdjęcia katalogowe wzorowo podrasowane
      - w opisie powinno widnieć "sprzedajemy mniej więcej coś takiego"
      ale może źle trafiłam i inne ubrania są ok
      albo zbyt wymagająca jestem i nie lubię gdy koszula prześwituje jak bibułka wink
      • marta76 Re: kupujecie ubrania z Quelle? 10.04.09, 23:48
        kupiłam raz.Dwupak piżamy za 90 zł + przesyłka.Na zdjęciu przyjemne...w realu
        kiepska bawełna,wyblakłe kolory i zmiana wymiarów bluzek po praniu.Zrobiły sie
        krótkie i szerokie.Nigdy więcej.
        • marta76 to jednak był bon prix!!!! 12.04.09, 21:03

    • kumakk dwa razy - o dwa za duzo 11.04.09, 21:56
      raz kupilam ciuchy - tragiczne jakosciowo, nic nie wygladalo nawet w
      przyblizeniu jak na zdjeciach. Raz drobne artykuly domowe - co sie moglo polamac
      to sie polamalo, pojemniki plastikowe z niedopasowanymi przykrywkami, okropnosc.
      Raz kupila moja przyjaciolka - tez odsylala. Przed laty byl ich sklep firmowy w
      Krakowie - zajrzalam ze 2 razy i juz wole kupic w lumpeksie smile
      Ale keidys mialam krotkie spodenki kupione w Austrii i byly niezniszczalen i
      genialne - pewnie przypadek.
    • agni71 Re: kupujecie ubrania z Quelle? 12.04.09, 00:27
      Ostatnio zaryzykowałam zakup przecenionej na 40 zł piżamy.
      \\\\\\\jakosc odpowiada cenie, ale jestem zadowolona - po 2
      praniach nie zdefasonowała się, ani nic innego się z nią nie stało,
      a fason i kolor mi odpowiadają.
      Kupiłam też buty dla siebie i kurtkę dla córki, ale to już były
      produkty "markowe" - Hush Puppies i Esprit - i tu żadnych niemiłych
      niespodzianek nie było.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka