czarna.perla 08.04.09, 00:33 warte są swojej ceny? jkie macie doświadczenia? pochwalcie się jeśli kupiliście coś fajnego, może linki jakieś wklejcie. mam katalog na lato i sporo rzeczy mi się podoba ale ja raczej z tych co pomacać lubią. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cibora Re: kupujecie ubrania z Quelle? 08.04.09, 07:28 Witam! Właściwie ubrania kupuję wyłącznie wysyłkowo. I głównie w Quelle. Ja z tych co nie znoszą chodzić po sklepach Ubrania są dobrej jakości, dobrze leżą. Nawet spodnie na moim mężu, który w "normalnym" sklepie nie może nic wybrać. Ostatnio kupuję też dla synka. Pozdrawiam! Agnieszka i Staś (3.05.2008) Odpowiedz Link Zgłoś
czarna.perla cibora 09.04.09, 17:41 jak długo czekasz na ciuchowe przesyłki? możesz pochwalić się jakimiś ostatnimi zakupami? Odpowiedz Link Zgłoś
cibora Re: cibora 12.04.09, 19:27 Witam! Przepraszam, że dopiero teraz, ale małe dziecko i Świeta razem to mieszanka wybuchowa Kiedyś na przesyłki czekałam do miesiąca. Teraz przychodzą szybciej, nawet po 7-10 dniach. Ostatnio nie kupowałam nic dla siebie, tylko dla dziecka m.in.: -komplecik bluza, spodnie, czapeczka: http://www.quelle.pl/pl/q4r/neu_kinderwelt/navi_2/navi_4/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZmaF9lZHM9JWMzJTlmJmZoX3ZpZXdfc2l6ZT05JiZmaF9zdGFydF9pbmRleD0yNyZmaF9zZWNvbmRpZD1wbF8xODkwMjcmZmhfbGlzdGVyX3Bvcz0yNyZmaF9sb2NhdGlvbj0lMmYlMmZxdWVsbGVfcGwlMmZwbF9QTCUyZmNhdGVnb3JpZXMlM2MlN2JxdWVsbGVfcGxfcGxfMTg4OSU3ZCUyZmNhdGVnb3JpZXMlM2MlN2JxdWVsbGVfcGxfcGxfMTg4OV9wbF8yMzI0JTdkJTJmY2F0ZWdvcmllcyUzYyU3YnF1ZWxsZV9wbF9wbF8xODg5X3BsXzIzMjRfcGxfMjM2NSU3ZCZmaF9yZWZ2aWV3PWxpc3Rlcg==/m-189027/index.html -kombinezon zimowy, nie ma go już w katalogu, -golfy bawełniane -body: http://www.quelle.pl/pl/q4r/neu_kinderwelt/navi_2/navi_2/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZmaF9lZHM9JWMzJTlmJmZoX3ZpZXdfc2l6ZT05JiZmaF9zZWNvbmRpZD1wbF8xODg5NjAmZmhfbGlzdGVyX3Bvcz02JmZoX2xvY2F0aW9uPSUyZiUyZnF1ZWxsZV9wbCUyZnBsX1BMJTJmY2F0ZWdvcmllcyUzYyU3YnF1ZWxsZV9wbF9wbF8xODg5JTdkJTJmY2F0ZWdvcmllcyUzYyU3YnF1ZWxsZV9wbF9wbF8xODg5X3BsXzIzMjQlN2QlMmZjYXRlZ29yaWVzJTNjJTdicXVlbGxlX3BsX3BsXzE4ODlfcGxfMjMyNF9wbF8yMzYzJTdkJmZoX3JlZnZpZXc9bGlzdGVy/m-188960/index.html -ogrodniczki sztruksowe. Dla siebie kupowałam jeszcze ubrania ciążowe, bo potem już nie miałam siły i czasu się zastanawiać Jestem zadowolona z jakości produktów. Czasami coś odsyłam, bo nie jest takie jak chciałabym, ogólnie nie narzekam. Ale ja kupuję klasykę, a nie takie najtańsze "młodzieżowe" Zdecydowanie gorszej jakości są ubrania BonPrix. Pozdrawiam! Agnieszka i Staś (3.05.2008) Odpowiedz Link Zgłoś
froobek Re: kupujecie ubrania z Quelle? 10.04.09, 18:37 www.quelle.pl/pl/q4r/neu_kinderwelt/navi_4/navi_1/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZmaF9lZHM9JWMzJTlmJmZoX3ZpZXdfc2l6ZT05JiZmaF9zZWNvbm RpZD1wbF8xODkwMjMmZmhfbGlzdGVyX3Bvcz0wJmZoX2xvY2F0aW9uPSUyZiUyZnF1ZWx sZV9wbCUyZnBsX1BMJTJmY2F0ZWdvcmllcyUzYyU3YnF1ZWxsZV9wbF9wbF8xODg5JTdk JTJmY2F0ZWdvcmllcyUzYyU3YnF1ZWxsZV9wbF9wbF8xODg5X3BsXzIzMjYlN2QlMmZjY XRlZ29yaWVzJTNjJTdicXVlbGxlX3BsX3BsXzE4ODlfcGxfMjMyNl9wbF8yMzg3JTdkJm ZoX3JlZnZpZXc9bGlzdGVy/m-189023/index.html Bardzo fajna koszulka w dobrej cenie. Odpowiedz Link Zgłoś
deleine Re: kupujecie ubrania z Quelle? 10.04.09, 19:13 zamówiłam raz i nigdy więcej materiały tragicznej jakości a zdjęcia katalogowe wzorowo podrasowane - w opisie powinno widnieć "sprzedajemy mniej więcej coś takiego" ale może źle trafiłam i inne ubrania są ok albo zbyt wymagająca jestem i nie lubię gdy koszula prześwituje jak bibułka Odpowiedz Link Zgłoś
marta76 Re: kupujecie ubrania z Quelle? 10.04.09, 23:48 kupiłam raz.Dwupak piżamy za 90 zł + przesyłka.Na zdjęciu przyjemne...w realu kiepska bawełna,wyblakłe kolory i zmiana wymiarów bluzek po praniu.Zrobiły sie krótkie i szerokie.Nigdy więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
kumakk dwa razy - o dwa za duzo 11.04.09, 21:56 raz kupilam ciuchy - tragiczne jakosciowo, nic nie wygladalo nawet w przyblizeniu jak na zdjeciach. Raz drobne artykuly domowe - co sie moglo polamac to sie polamalo, pojemniki plastikowe z niedopasowanymi przykrywkami, okropnosc. Raz kupila moja przyjaciolka - tez odsylala. Przed laty byl ich sklep firmowy w Krakowie - zajrzalam ze 2 razy i juz wole kupic w lumpeksie Ale keidys mialam krotkie spodenki kupione w Austrii i byly niezniszczalen i genialne - pewnie przypadek. Odpowiedz Link Zgłoś
agni71 Re: kupujecie ubrania z Quelle? 12.04.09, 00:27 Ostatnio zaryzykowałam zakup przecenionej na 40 zł piżamy. \\\\\\\jakosc odpowiada cenie, ale jestem zadowolona - po 2 praniach nie zdefasonowała się, ani nic innego się z nią nie stało, a fason i kolor mi odpowiadają. Kupiłam też buty dla siebie i kurtkę dla córki, ale to już były produkty "markowe" - Hush Puppies i Esprit - i tu żadnych niemiłych niespodzianek nie było. Odpowiedz Link Zgłoś