czarnulkaaa2 31.05.09, 12:09 Jak w temacie..... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
czarnulkaaa2 Re: tak n/t 31.05.09, 13:09 oooo byłam w zeszłym tyg i jeszcze zamknięte-to w takim razie we wt szturmuję a co ciekawego jest? Jakie ceny? Były jakieś promocje? Odpowiedz Link Zgłoś
clio_1 Re: tak n/t 31.05.09, 13:12 Ceny IMO dosyć wysokie, była promocja -10 albo 15 (nie pamiętam) % na zabawki; przy zakupie 2 tshirtów 3 za 1 zl. Odpowiedz Link Zgłoś
coronella Re: tak n/t 31.05.09, 16:53 ooo, a gdzie jest ten sklep?? chyba mi na oczy padło, nie zauwazyłam Odpowiedz Link Zgłoś
czarnulkaaa2 Re: tak n/t 31.05.09, 17:07 na dole, obok Superpharmu Bede we wtorek bo w Tchibo mają być rzeczy dla maluchow, to sama zobaczę co i jak Clio-dzięki za odpowiedzi pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś