Dodaj do ulubionych

Czy w łódzkiej Manu otworzyli już Mothercare?

31.05.09, 12:09
Jak w temacie.....
Obserwuj wątek
    • clio_1 tak n/t 31.05.09, 12:59

      • czarnulkaaa2 Re: tak n/t 31.05.09, 13:09
        oooo byłam w zeszłym tyg i jeszcze zamknięte-to w takim razie we wt
        szturmuję smile a co ciekawego jest? Jakie ceny? Były jakieś promocje?
        • clio_1 Re: tak n/t 31.05.09, 13:12
          Ceny IMO dosyć wysokie, była promocja -10 albo 15 (nie pamiętam) % na zabawki;
          przy zakupie 2 tshirtów 3 za 1 zl.
          • coronella Re: tak n/t 31.05.09, 16:53
            ooo, a gdzie jest ten sklep?? chyba mi na oczy padło, nie zauwazyłam big_grin

            • czarnulkaaa2 Re: tak n/t 31.05.09, 17:07
              na dole, obok Superpharmu smile
              Bede we wtorek bo w Tchibo mają być rzeczy dla maluchow, to sama
              zobaczę co i jak
              Clio-dzięki za odpowiedzi pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka