Dodaj do ulubionych

PRZY WYBORZE SZPITALA

23.09.04, 12:22
nie sugerujcie się lekarzem prowadzącym ciążę
najczęściej jest wtedy na urlopie
nie ma dyżuru
lub wogóle nie jest potrzebny, bo w większści przypadków potrzebna jest tylko
położna
Obserwuj wątek
    • la_lunia Re: PRZY WYBORZE SZPITALA 23.09.04, 14:32
      ja jako juz MATKA a nie CIEZARNA popieram Cie w 100% smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka