Dodaj do ulubionych

Do monee.1

04.03.05, 18:19
Znieczulenie to nic strasznego. Anestezjolog wbija igłe, przez którą
wprowadza mały cewniczek do lekarstw. A samo znieczulenie to duza wygoda.
Znosi ból ok. 70%. Mi zostało podane przy 7 cm rozwarcia, bo wcześniej nie
potrzebowałam. Ale z pewnością przyniosło ulgę, tymbardziej, że miałam dosyć
ciężki poród. W razie jakichś pytań - chętnie odpowiem przy wolnej chwilce (
jak mała na to pozwoli).
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka