Dodaj do ulubionych

ruchy, pytanie

02.07.06, 13:56
Jak liczycie ruchy, ale w sensie, co jest dla Was jednym ruchem? Jeden
kopniaczek, "wypchnięcie", czy cały zespół ruchów kiedy mały szaleje, jako
jeden? Nie umiem tego sformułować dokładnie.
Obserwuj wątek
    • dorianne.gray Re: ruchy, pytanie 02.07.06, 14:13
      Daj sobie spokój z tym liczeniem, właśnie dlatego, że ruchy są całymi seriami
      to takie liczenie kompletnie nie ma sensu wink
      • claudia84 Re: ruchy, pytanie 02.07.06, 14:19
        Ja nie liczę, to tylko przez ciekawość. smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka