claudia84 02.07.06, 13:56 Jak liczycie ruchy, ale w sensie, co jest dla Was jednym ruchem? Jeden kopniaczek, "wypchnięcie", czy cały zespół ruchów kiedy mały szaleje, jako jeden? Nie umiem tego sformułować dokładnie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dorianne.gray Re: ruchy, pytanie 02.07.06, 14:13 Daj sobie spokój z tym liczeniem, właśnie dlatego, że ruchy są całymi seriami to takie liczenie kompletnie nie ma sensu Odpowiedz Link Zgłoś
claudia84 Re: ruchy, pytanie 02.07.06, 14:19 Ja nie liczę, to tylko przez ciekawość. Odpowiedz Link Zgłoś