Gość: pola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.02, 15:38 czy jest ktoś kto studiuje na MISH? warto? ja za kilka dni zaczynam , i zaczynam sie denerwować! baaardzo ucieszyłaby mnie wiadomość! pozdarwiam i czekam i odzew! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj