IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.02, 15:38
czy jest ktoś kto studiuje na MISH? warto? ja za kilka dni zaczynam , i
zaczynam sie denerwować! baaardzo ucieszyłaby mnie wiadomość!
pozdarwiam i czekam i odzew!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka