Dodaj do ulubionych

Prezes Górnika Zabrze zatrzymany

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.06, 23:23
kto to jest ten ryszard f.??
Obserwuj wątek
    • Gość: Kuku Re: Prezes Górnika Zabrze zatrzymany IP: 151.157.129.* 28.06.06, 23:39
      Ryszard F. to zapewne krewny Jerzego F. Nazwisko maja identyczne.
      • Gość: kissmyass A co z Jarosławem K. prezesem PiS? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.06, 08:46
      • Gość: ALF Re: Prezes Górnika Zabrze zatrzymany IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.06, 12:53
        Moim zdaniem na pierwszy ogień w zatrzymaniach powinni iść działacze
        najwyszczego szczebla to jest cały skostniały i oszukanczy PZPN z jego prezesem
        na czele, bo nie wierzę żeby tyle oszustw szło zrobić bez wiedzy działaczy
        najwyszczego szczebla, a to ciągnie się już od wielu lat,że przypomnę tylko
        jeden wielki przekręt t.j aferę sędziego Redzinskiego który w majestacie prawa
        przy pomocy działaczy PZPNu zdobył dla Legii mistrzostwo Polski kosztem Górnika
        Zabrze.Czy to normalne żeby nie ukarać klubu którego kibice rozbili prawie całe
        centrum Warszawy i to jako recydywa, dziwię się że na machloje PZPN oczy
        przymykają władze państwowe które w szyldzie mają "Prawo i Sprawiedliwość" te
        ich prawo i ta sprawiedliwość to takie same badziewie jak ten cały oszukanczy
        PZPN z prezesem Listkiewiczem na czele.
    • jgrunwald Re: Prezes Górnika Zabrze zatrzymany 28.06.06, 23:39
      warto zaryzykować wykluczenie z pucharów i eliminacji do Euro 2008 i wprowadzić
      zarząd komisaryczny do PZPN-u, zeby wyczuscic ten jeden z ostatnich bastionów
      PRL-u
      • Gość: rere nikt nas nie wykluczy!!!!!!! IP: 212.106.147.* 28.06.06, 23:45
        czy Wlochy zostaly wykluczone????????????? nie!!! wiec nie sluchajcie
        lepperopodobnych i walczmy o dobro polskiej pilki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        • Gość: Marecki Re: nikt nas nie wykluczy!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.06, 00:01
          Wlochy nie zostaly wykluczone dlatego ze rzad wloski nie zawiesil prezesa ich
          zwiazku a u nas cos takiego musi nastapic nawek kosztem wykluczen!!!!
    • Gość: pacal Ten Hans F. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.06, 00:34
      to pewnie był krewny Ryszarda F. i Jerzego F.
      Takie samo, niespotykane nazwisko ;)

      PS. Kto to Wilhelm K.? Keitel? Bo reszta oczywista...
    • Gość: narre Górnik kupował IP: *.chello.pl 29.06.06, 00:42
      Górnik Zabrze kupował mecze. No tak, jakby inaczej utrzymał sie w I Lidze ??
      • Gość: sergiusz [...] IP: *.man.bydgoszcz.pl 29.06.06, 01:14
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: darnell_koszalin Re: Górnik kupował IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.06, 09:43
          Dzieki Ryszardowi F - amica bardzo szybko pieła sie w ligowej hierarchi (od
          ligi podworkowej az do I ligi ... dzis Amica jest Lechem :-).
        • Gość: wwi Re: Górnik kupował IP: *.kolporter.com.pl / 80.51.223.* 29.06.06, 14:46
          Gratuluję poczucia humoru.
      • Gość: reksio ZDEgradowac gornik do 4 ligii!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.06, 08:40
        Taka powinna byc kara za przekrety!
        • Gość: uburama Re: ZDEgradowac gornik do 4 ligii!! IP: *.acn.waw.pl 29.06.06, 10:30
          Problem polega na tym, ze wszystkie kluby w Polsce nalezaloby przesunac o 4
          ligi w gol - w ten sposob 4 liga bedzie najwyjzsza klasa rozgrywkowa.
    • Gość: wlodihej [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.06, 08:46
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • mwiskirski Re: Prezes Górnika Zabrze zatrzymany 29.06.06, 09:22
      Kolejna bzdura dziennikarska: "klub nie ma sponsora, miasto jest większościowym
      udziałowcem". Na stronie klubu wyraźnie wskazano: 86,8 % akcji - Polskie Liny i
      Druty, 3,8 % akcji - MOSiR.
      Dziennikarze - piszcie o tym, na czym się znacie !
    • Gość: Bayer Re: Prezes Górnika Zabrze zatrzymany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.06, 09:55
      Gratuluję Wam Panowie działacze Gornika prezesa.Jako osoba znająca conieco tę
      osobę,pisałem na Waszych łamach kto to jest ten Pan.Teraz w ślad za nim powinien
      pójść Prezydent Zabrza,który był jego gorącym zwolennikiem i tylko przez niego
      wylądował w Zabrzu.To w okresie pracy Pana Frenkiela doszło do największych
      przekrętów w Szczakowiance(Rasić a potem afera ze Świtem),jego działalność w
      Podbeskidziu też daje wiele do myślenia (słynna już wygrana broniącego się przed
      spadkiem Piasta w Bielsku)Tak więc wypada Wam jeszcze raz pogratulować prezesa-a
      może też Wam zdążył już załatwić jakiś meczyk w ostatnich rozgrywkach i to Was
      uratowało od spadku,bo w przekrętach to on był dobry,w przeciwieństwie do
      umiejętności trenerskich.
    • Gość: Jedrunia Coś sie dzieje ale to wciąż mało...A jeden IP: 217.153.6.* 29.06.06, 12:37
      Tomaszewski wiosny nie uczyni....
    • Gość: rozsądny Re: Prezes Górnika Zabrze zatrzymany IP: *.jelonki.robbo.pl 29.06.06, 12:52
      nie ruszajcie ich bo nas wyrzucą z eliminacji Mistrostw Europy!!!
      i będą kary od UEFA!!
      • Gość: wwi Re: Prezes Górnika Zabrze zatrzymany IP: *.kolporter.com.pl / 80.51.223.* 29.06.06, 14:50
        No i trudno. I tak nie awansujemy co najmniej do trzech najbliższych turniejów
        (ME, MŚ, ME), więc nic straconego. A nawet gdyby, to przynjmniej moje dzieci
        będą mogły się pocieszyć uczciwą polską piłką nożną.
    • Gość: lorek Tera pewnie zaczymjom kogos z gieksy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.06, 13:32
    • Gość: buda Re: Prezes Górnika Zabrze zatrzymany IP: *.58.jawnet.pl 29.06.06, 18:22
      jerzy f.przyszedL do szczakowianki juz po aferze rasica.owszem,byl w jaworznie w okresie afery barazowej,ale ta sprawa nie podlega sciganiu,gdyz prawo pozwalajace scigac przekrety sportowe weszlo w zycie mniej wiecej miesiac pozniej.sadze,ze chodzi tu raczej o jego dzialalnosc z okresu pozniejszego.mozliwe,ze moze chodzic tez o mecz szczakowianka=piast(1-1),ktory pozbawil szczakse szans na powrot do ekstraklasy,a piastowi zapewnil utrzymanie w 2 lidze
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka