Gość: elo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.06, 23:23 kto to jest ten ryszard f.?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kuku Re: Prezes Górnika Zabrze zatrzymany IP: 151.157.129.* 28.06.06, 23:39 Ryszard F. to zapewne krewny Jerzego F. Nazwisko maja identyczne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kissmyass A co z Jarosławem K. prezesem PiS? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.06, 08:46 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ALF Re: Prezes Górnika Zabrze zatrzymany IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.06, 12:53 Moim zdaniem na pierwszy ogień w zatrzymaniach powinni iść działacze najwyszczego szczebla to jest cały skostniały i oszukanczy PZPN z jego prezesem na czele, bo nie wierzę żeby tyle oszustw szło zrobić bez wiedzy działaczy najwyszczego szczebla, a to ciągnie się już od wielu lat,że przypomnę tylko jeden wielki przekręt t.j aferę sędziego Redzinskiego który w majestacie prawa przy pomocy działaczy PZPNu zdobył dla Legii mistrzostwo Polski kosztem Górnika Zabrze.Czy to normalne żeby nie ukarać klubu którego kibice rozbili prawie całe centrum Warszawy i to jako recydywa, dziwię się że na machloje PZPN oczy przymykają władze państwowe które w szyldzie mają "Prawo i Sprawiedliwość" te ich prawo i ta sprawiedliwość to takie same badziewie jak ten cały oszukanczy PZPN z prezesem Listkiewiczem na czele. Odpowiedz Link Zgłoś
jgrunwald Re: Prezes Górnika Zabrze zatrzymany 28.06.06, 23:39 warto zaryzykować wykluczenie z pucharów i eliminacji do Euro 2008 i wprowadzić zarząd komisaryczny do PZPN-u, zeby wyczuscic ten jeden z ostatnich bastionów PRL-u Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rere nikt nas nie wykluczy!!!!!!! IP: 212.106.147.* 28.06.06, 23:45 czy Wlochy zostaly wykluczone????????????? nie!!! wiec nie sluchajcie lepperopodobnych i walczmy o dobro polskiej pilki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marecki Re: nikt nas nie wykluczy!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.06, 00:01 Wlochy nie zostaly wykluczone dlatego ze rzad wloski nie zawiesil prezesa ich zwiazku a u nas cos takiego musi nastapic nawek kosztem wykluczen!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pacal Ten Hans F. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.06, 00:34 to pewnie był krewny Ryszarda F. i Jerzego F. Takie samo, niespotykane nazwisko ;) PS. Kto to Wilhelm K.? Keitel? Bo reszta oczywista... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: narre Górnik kupował IP: *.chello.pl 29.06.06, 00:42 Górnik Zabrze kupował mecze. No tak, jakby inaczej utrzymał sie w I Lidze ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sergiusz [...] IP: *.man.bydgoszcz.pl 29.06.06, 01:14 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: darnell_koszalin Re: Górnik kupował IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.06, 09:43 Dzieki Ryszardowi F - amica bardzo szybko pieła sie w ligowej hierarchi (od ligi podworkowej az do I ligi ... dzis Amica jest Lechem :-). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wwi Re: Górnik kupował IP: *.kolporter.com.pl / 80.51.223.* 29.06.06, 14:46 Gratuluję poczucia humoru. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: reksio ZDEgradowac gornik do 4 ligii!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.06, 08:40 Taka powinna byc kara za przekrety! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uburama Re: ZDEgradowac gornik do 4 ligii!! IP: *.acn.waw.pl 29.06.06, 10:30 Problem polega na tym, ze wszystkie kluby w Polsce nalezaloby przesunac o 4 ligi w gol - w ten sposob 4 liga bedzie najwyjzsza klasa rozgrywkowa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wlodihej [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.06, 08:46 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
mwiskirski Re: Prezes Górnika Zabrze zatrzymany 29.06.06, 09:22 Kolejna bzdura dziennikarska: "klub nie ma sponsora, miasto jest większościowym udziałowcem". Na stronie klubu wyraźnie wskazano: 86,8 % akcji - Polskie Liny i Druty, 3,8 % akcji - MOSiR. Dziennikarze - piszcie o tym, na czym się znacie ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bayer Re: Prezes Górnika Zabrze zatrzymany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.06, 09:55 Gratuluję Wam Panowie działacze Gornika prezesa.Jako osoba znająca conieco tę osobę,pisałem na Waszych łamach kto to jest ten Pan.Teraz w ślad za nim powinien pójść Prezydent Zabrza,który był jego gorącym zwolennikiem i tylko przez niego wylądował w Zabrzu.To w okresie pracy Pana Frenkiela doszło do największych przekrętów w Szczakowiance(Rasić a potem afera ze Świtem),jego działalność w Podbeskidziu też daje wiele do myślenia (słynna już wygrana broniącego się przed spadkiem Piasta w Bielsku)Tak więc wypada Wam jeszcze raz pogratulować prezesa-a może też Wam zdążył już załatwić jakiś meczyk w ostatnich rozgrywkach i to Was uratowało od spadku,bo w przekrętach to on był dobry,w przeciwieństwie do umiejętności trenerskich. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jedrunia Coś sie dzieje ale to wciąż mało...A jeden IP: 217.153.6.* 29.06.06, 12:37 Tomaszewski wiosny nie uczyni.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rozsądny Re: Prezes Górnika Zabrze zatrzymany IP: *.jelonki.robbo.pl 29.06.06, 12:52 nie ruszajcie ich bo nas wyrzucą z eliminacji Mistrostw Europy!!! i będą kary od UEFA!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wwi Re: Prezes Górnika Zabrze zatrzymany IP: *.kolporter.com.pl / 80.51.223.* 29.06.06, 14:50 No i trudno. I tak nie awansujemy co najmniej do trzech najbliższych turniejów (ME, MŚ, ME), więc nic straconego. A nawet gdyby, to przynjmniej moje dzieci będą mogły się pocieszyć uczciwą polską piłką nożną. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lorek Tera pewnie zaczymjom kogos z gieksy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.06, 13:32 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: buda Re: Prezes Górnika Zabrze zatrzymany IP: *.58.jawnet.pl 29.06.06, 18:22 jerzy f.przyszedL do szczakowianki juz po aferze rasica.owszem,byl w jaworznie w okresie afery barazowej,ale ta sprawa nie podlega sciganiu,gdyz prawo pozwalajace scigac przekrety sportowe weszlo w zycie mniej wiecej miesiac pozniej.sadze,ze chodzi tu raczej o jego dzialalnosc z okresu pozniejszego.mozliwe,ze moze chodzic tez o mecz szczakowianka=piast(1-1),ktory pozbawil szczakse szans na powrot do ekstraklasy,a piastowi zapewnil utrzymanie w 2 lidze Odpowiedz Link Zgłoś