11.03.12, 20:08
Szukam sprawdzonej kwatery w Chorwacji. Może być wyspa Krk, może być Dalmacja. Podpowiedzcie, proszę miejsce. Proszę na priv alfa466@wp.pl
Obserwuj wątek
        • heca7 Re: Chorwcja 30.03.12, 19:39
          Tu jest strona gdzie można sobie coś wybrać z kwater polecanych przez forumowiczów. Ja też w zeszłym roku tam znalazłam kwaterę- nawet o dojazd pytałam i dostałam odpowiedź jak jechać co do metra! Szukałam czegoś w bardzo spokojnym miejscu , blisko morza. Polecam Hvar, jest wyjątkowo piękny i słoneczny a drogi wcale nie są takie straszne tongue_out W zeszłym roku z 3 dzieci bez problemu tam dojechaliśmy a prom był jedną z atrakcji. www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=12997&postdays=0&postorder=asc&start=15
      • kamola82 Re: Chorwcja 02.04.12, 09:26
        ja odradzam wyspy bo nudno po trzech dniach sie robi. my ostatnio byliśmy w okolicach Sibenika- konkretnie w miejscowości Zablace. ok 2km od naszego apartamentu był kompleks Solaris- gienialne dla dzieci. chodziliśmy tam codziennie bo jest tam wiele atrakcji dla najmłodszych ale nie tylko.
        Zablace to spokojna malutka miejscowośc, do plaży mieliśmy 20m. pokoje załatwialiśmy przez cikada.pl prowadzi to bardzo sympatyczne małżeństwo Paulina polka i Joszko chorwat. przemili ludzie i uwielbiaja gościć polaków. polecam wybrać się do nich na kolację. zapłaciliśmy tyle co w mieście ale atmosfera była nie zapomniana.
        Sibenik też ciekawy. można dobrze zjeść, kupić pamiątki, zjęść pyszne i wielkie lody, popłynąć promem na wyspę ( nie pamiętam nazwy wyspy) co było wielka atrakcją dla dzieciaków i wiele wiele innych cudowności. nasza córcia całą zimę opowiadała o wakacjach w chorwacji. naprawdę polecam
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka