jarena2
26.09.06, 12:03
Hej, poszukuję jakiegoś fajnego miejsca, gdzie można wyjechac z dzieciakami
na święta bożego narodzenia i sylwestra. Fajnie by było, żeby pobyt był
ciekawie zorganizowany tzn.np spotkanie z ikołajem, kulig itd Jeśli macie
jakieś namiary, to podzielcie się proszę.