Dodaj do ulubionych

Zbuntowani z PiS: Więcej odwagi, prezesie

13.02.11, 15:08
"Zbuntowani z PiS: Więcej odwagi, prezesie"

Raczej rozumu i przyzwoitości, ale na to w jego wieku już za późno. Zresztą jego przemiany miały zawsze odwrotną tendencję.
----------------------

"I apelują do niego: więcej rozwagi przy podejmowaniu decyzji i odwagi do prowadzenia rozmów, nawet tych nie do końca wygodnych."

To się też nie zmieni. Na niewygodne rozmowy to on nie przychodzi, a od niewygodnych sytuacji zawsze wiał aż się za nim kurzyło...
Obserwuj wątek
    • fazi52 Re: Zbuntowani z PiS: Więcej odwagi, prezesie 13.02.11, 15:34
      Hmm!
      Ale czegoz wymagac od kogos,ktorego prawda jest najprawdziwsza prawda!
      Na malego,obrazonego na caly swiat doroslego dzieciaka!
      Ja chciem wieciej uuuuuu!
      Przeciez to jego wybujale ego,wczesniej czy pozniej jego samego zniszczy.
      Bedzie zawal albo wylew.W najlepszym wypadku dlugie leczenie na koszt podatnikow nawet tych,ktorzy go nie znosza.
      Niech wyrzuca,rozwiazuje,obraza sie.Takim zachowaniem wystawia sobie jak najgorsze swiadectwo.Taki malutki,jazgoczacy pinczerek.
    • pzgr Re: Zbuntowani z PiS: Więcej odwagi, prezesie 13.02.11, 15:36
      dlaczego oczekujecie demokratycznych procedur wewnątrz autorytarnej partii?
      jak dzieci.
    • jurek4491 Zbuntowani z PiS: Więcej odwagi, prezesie 13.02.11, 15:44
      Tak zadecydowała rada starszych talibów i szluz.
    • zwf Kochamy Pana, Panie Prezesie!!! 13.02.11, 15:49
      PiSsrota

      Nie rzucim ziemi skąd nasz Wódz!
      Nie damy pogrześć wiary.
      Polski my naród, polski buc,
      PiSsowski szczep my stary.

      Nie damy by nas gnębił Tusk!
      Niech go zaleje PiSsu bluzg!
      Niech go zaleje PiSsu bluzg!

      Oby nam Prezes długo żył,
      Z oczu nam spadły łuski.
      Niech się zamieni w proch i pył
      Prezydent Komoruski.

      Twierdzą nam będzie każdy żłób!
      Chapać będziemy aż po grób!
      Chapać będziemy aż po grób!

      Nie będzie Donald pluł nam w twarz
      Ni dzieci nam PeOwał,
      PiSsowski wstanie hufiec nasz,
      Wódz będzie nam szefował.

      Pójdziem, gdy spłynie złoty PiSs!
      I zrobim czwartą eRPe bis!
      I zrobim czwartą eRPe bis!

      Nie damy dumy PiSsu zgnieść
      Wyborów nie przegramy.
      Prezesa imię, jego cześć,
      Nad życie przekładamy.

      Odzyska władzę dumny Wódz!
      Znów kasę będziem tłuc!
      Znów kasę będziem tłuc!


      Uniwersalny słownik angielsko-polski
      Piss [pɪs] vi wulg. szcz..., lać, sikać | n mocz, siki;
      to have a piss odlać się | int piss off! odpieprz się!;
      • Gość: kielczanin Re: Kochamy Pana, Panie Prezesie!!! IP: 213.77.117.* 13.02.11, 17:03
        a nad czym tu ubolewać gorszych od nich nie będzie
    • Gość: pisior Re: Zbuntowani z PiS: Więcej odwagi, prezesie IP: *.centertel.pl 13.02.11, 15:50
      Za rzekomej komuny, tak znienawidzonej przez prezesa i kacyków PiS nie było takiej dyktatury w PZPR, tam egzekutywa ani biuro polityczne nie mówiąc o pierwszym nie robili takiej rewolty ale wtedy nie było "demokratycznych" działaczy jacy są dziś w PiS. Czy to Prawne i Sprawiedliwe ?
    • tykaczor Zbuntowani z PiS: Więcej odwagi, prezesie 13.02.11, 15:55
      Widocznie ci Panowie - senator i poseł do PE, żyją tak jak Alicja w krainie czarów i nie wiedzą jak ich wódz Jaruś rozprawia się z tymi, którzy nie liżą mu doopy tak jak Klempa. Jaruś na wzór Fuhrera w Niemczech wprowadza "Noc długich noży" i wycina opornych, którzy próbują mieć swoje zdanie. Teraz dopiero niektórzy upodleni przez wodza członkowie PiS-u sdjęli maski z oczu i widzą kto nimi POMIATAŁ !!!
    • ttr32 Zbuntowani z PiS: Więcej odwagi, prezesie 13.02.11, 15:59
      Do autora artykułu!Może przestalibyście grzać w nieskończoność marginalny temat walki w lokalnych strukturach PIS,a napisalibyście coś dla was bardziej niewygodnego np.o liście Mellera dystansującego się od PO,sondażu Homo Homini -różnica PO-PIS 3,8 %,spadający nakład GW,wrzenie w PO.Z niecierpliwością czekam też na artykuł w GW opisujący patriotyczną przeszłość ojca i brata Michnika!
      • lumpior PiS to sekta,guru Kaczynski ma pomoc Rydzyka... 13.02.11, 16:15
        w Swietokrzyskim Ryczana i ma byc cisza,kto podskakuje w sekcie musi zaplacic. Wiec brawo Wlosowicz,Banaś,dolacza inni,szkoda zdrowia,niewolnictwo to wstyd,hańba ,nie maja ceny.
    • olszymow Zbuntowani z PiS: Więcej odwagi, prezesie 13.02.11, 16:12
      jako Prezydent państwa POLSKA też do rozwiązania? Coś z tym człowiekiem dzieje się złego i nikt nie protestuje?
      • Gość: tu Re: Zbuntowani z PiS: Więcej odwagi, prezesie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.11, 16:35
        jeszcze macały palce miejscowe kacyki :Lipiec i Rusiecki. Szczególnie Lipiec jest znany z podsrywania ludzi i bezpardonowej walki z konkurentami z własnego obozu politycznego i z własnego środowiska.Rusiecki dał sie podpuścić i ciekawe jak na tym wyjdzie?
    • jurber1 Zbuntowani z PiS: Więcej odwagi, prezesie 13.02.11, 17:16
      Jarosławowi Kaczyńskiemu - przed smutną rocznicą, najzupełniej serio pod rozwagę:
      "NIEJEDEN POJMIE NA WŁASNYM POGRZEBIE, ŻE KĄSAŁ INNYCH, A ZJADŁ SIEBIE !"
    • czarnykocur45 Zbuntowani z PiS: Więcej odwagi, prezesie 13.02.11, 17:51
      Była ptasia grypa, była świńska grypa, a teraz mamy PADEMIE kaczyzmu. Ognisko wywołała niejaka Klempa, która czyni teraz zarazę w świętokrzyskiem.
    • Gość: jak Re: Zbuntowani z PiS: Więcej odwagi, prezesie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.11, 19:06
      BANAŚ zapomniał jak się zachował przy tworzeniu, niezgodnej ze statutem pis, struktury w jednym z powiatów w naszym województwie. Dlaczego wtedy nie bronił procedur statutowych!!!
      Wtedy to Banasiowi pasowało!!! I nie leciał do GW bronić demokracji!!!
    • pistognidy Rozwiązanie struktur to chyba pierwszy etap 13.02.11, 19:25
      prowadzący do likwidacji partii. Brawo prezesie ! czekamy na to od dawna !! Ostatecznie okres rządów PIS-u przejdzie do najbardziej niechlubnej historii, więc trzeba o tym jak najszybciej zapomnieć.
    • minipolak rozwiazly tryb zycia prowadzi prezes 13.02.11, 20:17
      caly czas cos rozwiazuje.
      Kartoflany leninek.
    • mer-llink Kielczanie, nie pozwólcie się tresować! 13.02.11, 20:55
      Kielczanie, do dzieła. Mówię tu o Kieleckim PiSie. Uzywają was jak zwierzatek tresowanych w cyrku: teraz foksterier wskoczy na podest, a pudel bedzie chodzil na zadnich lapkach! Raz! Hopla!
      Pamietajcie, ze dla dzielnych ludzi - a tacy ejsteście - nie ma tamy. Niejaki Mubarak w ukochanym przez p. KAczynskiego JAroslawa Egiipcie wydawał sie nie do ruszenia. A tu: fiku miku - i nie ma Mubaraka...
      A pani Kempa Beata ciosa Wam kołki na głowie jak chce. Długo tak jej pozwolicie?
      Nie dajcie się tresować. Weźcie się do roboty.
    • 6.smiech Zbuntowani z PiS: Więcej odwagi, prezesie 13.02.11, 21:10
      Wyglada na to ze to tylko prezesik nic nie rozumie. Czas na zmiane pieluszki i na nocniczek.
      To tez moze dotyczyc kiedys tych euro oslow i sentorow z pis wraz z ich imunitecikami.
      Hejl klamczynski !
      • Gość: Polak GW na straży PiS-u IP: *.stalowa.pilicka.pl 14.02.11, 07:37
        Gówno wyborcze znów ma temat na pitolenie. I tak nic to wam nie da . prawda byłą taka ż etych dwóch palantów nie potrafiło z godnością przyjąć że oni do władzy sie nei nadają. Panie Banaś woziłeś sie Pan przy Ś.P premierze i udawąłaś jaki to jesteś wielki senator a g...za przeproszeniem potrafisz wystarczyło że Kielczanie dali Ci odpowiedź jak nadajaesz sie do rządzenia a ten pajac łosowicz ...cóz gdyby nei wynik Ministra Ziobro to byłbyś cwaniaku na bezrobociou ...jak odcvhodzicie z partii dzięki której zdobyliście taką kase to złóżcie mandaty i nauczcie sie że lojalnośc to rzecz święta .. ćwoki
        • nerwus0 Glupis @polak 14.02.11, 13:47
    • zwf PiSsro(mo)ta:) 14.02.11, 16:07
      Nie rzucim ziemi skąd nasz Wódz!
      Nie damy pogrześć wiary.
      Polski my naród, polski buc,
      PiSsowski szczep my stary.

      Nie damy by nas gnębił Tusk!
      Niech go zaleje PiSsu bluzg!
      Niech go zaleje PiSsu bluzg!

      Oby nam Prezes długo żył,
      Z oczu nam spadły łuski.
      Niech się zamieni w proch i pył
      Prezydent Komoruski.

      Twierdzą nam będzie każdy żłób!
      Chapać będziemy aż po grób!
      Chapać będziemy aż po grób!

      Nie będzie Donald pluł nam w twarz
      Ni dzieci nam PeOwał,
      PiSsowski wstanie hufiec nasz,
      Wódz będzie nam szefował.

      Pójdziem, gdy spłynie złoty PiSs!
      I zrobim czwartą eRPe bis!
      I zrobim czwartą eRPe bis!

      Nie damy dumy PiSsu zgnieść
      Wyborów nie przegramy.
      Prezesa imię, jego cześć,
      Nad życie przekładamy.

      Odzyska władzę dumny Wódz!
      Znów kasę będziem tłuc!
      Znów kasę będziem tłuc!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka