Gość: Pele IP: *.kielce.sdi.tpnet.pl 19.11.04, 13:55 Czy jadąc w tłoku na jednej nodze w brudnym i zimnym autobusie MPK trzeba płacić za bilet? Kupno biletu to zawarcie umowy z przewoznikiem, tylko na jakich warynkach? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Brud w autobusach Re: Syf w autobusach MPK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.04, 14:41 Jest brudno w autobusach bo związkowcy wyrzucili firmę sprzatajaca i robią to sami. Odpowiedz Link Zgłoś