Dodaj do ulubionych

Syf w autobusach MPK

IP: *.kielce.sdi.tpnet.pl 19.11.04, 13:55
Czy jadąc w tłoku na jednej nodze w brudnym i zimnym autobusie MPK trzeba
płacić za bilet? Kupno biletu to zawarcie umowy z przewoznikiem, tylko na
jakich warynkach?
Obserwuj wątek
    • Gość: Brud w autobusach Re: Syf w autobusach MPK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.04, 14:41
      Jest brudno w autobusach bo związkowcy wyrzucili firmę sprzatajaca i robią to
      sami.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka