Dodaj do ulubionych

Kielce w AJENCJI Rodziny Państwa T..........

IP: 193.16.239.* 21.12.04, 17:29
Zaprawdę DZIWNE RZECZY dzieją się ostatnio w Kielcach.
Wszystko "zaczęło się" w 2002 roku gdy ówczesny Prezydent Elekt Wojciech
Lubawski zamieszkał w nowym lokum przy ul. Jałowcowej - w budynku wybudowanym
przez Firmę "DORBUD". Mieszkanko to zakupił od Firmy Dewenloperskiej
prowadzonej przez Panią DOROTĘ TWOREK - osobę będącą prywatnie Małżonką Pana
Dyrektora TWORKA właściciela Firmy "DORBUD".
W roku bieżącym "dziwnym zbiegiem okoliczności" Pani DOROTKA otrzymała
przydział na atrakcyjny lokal w Centrum Kielc w którym uruchomiła
Ciastkarnię "BLIKLEGO" - lokal z czynszem w wysokości aż 5 zł. za 1 metr.
Obecnie nijaki Pan SŁAWOMIR NIWIŃSKI z Firmy "DORBUD" zostaje powołany przez
Pana Lubawskiego na stanowisko Dyrektora Wydziału Realizacji Inwestycji
Urzędu Miasta - podobno w "nagrode" za to, że nadzorował budowę mieszkania
Prezydenta przy ul. Jałowcowej. W tym czasie "DORBUD" wygrywa ogłoszony przez
Miasto przetarg na budowę budynku mieszkalnego. Ciekawe czy "obecność"
Dyrektora SŁ.NIWIŃSKIEGO w Urzędzie Miasta nie będzie miała "przypadkiem oczy-
wiście" związku z przyszłą EKSPANSJĄ Firmy "DORBUD" na rynku inwestycyjnym
Kielc - w ramach tych nieszczęsnych 137 mln.zł. zaciągniętego kredytu ?
Wszystko to nie może mieć oczywiście żadnego związku z Osobą Drogiego Nam
Wszystkim Prezydenta Wojciecha Lbawskiego.
Ciekawym jest jednak to W JAKI SPOSÓB ZACNA RODZINKA PAŃSTWA TWORKÓW PRZEJĘŁA
W AJENCJĘ KIELCE ?
Obserwuj wątek
    • Gość: miki Re: Kielce w AJENCJI Rodziny Państwa T.......... IP: *.klc.vectranet.pl / 195.85.229.* 21.12.04, 22:18
      Już sama sprawa Bliklego wydaje się być co najmniej moralnie dwuznaczna (o
      niczym więcej nie wiemy) , jednak jakoś redaktorzy nie zapytali nigdy na jakiej
      zasadzie lokal podnajmują Ci państwo i nie zapytali czy biorącym udział w tej
      wzajemnej wymianie usług wydaje sie to w porządku. Mimo , ze temat był
      poruszany na forum. Z mniej niejasnych rzeczy robią za to nieraz aferę. Czy dla
      kieleckiej GW są równi i równiejsi ?
    • Gość: bambo Re: Kielce w AJENCJI Rodziny Państwa T.......... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.12.04, 15:34
      To się nadaje do Prokuratury.
    • Gość: tezbudowlaniec DORBUD nie płaci IP: *.derbynet.waw.pl 23.12.04, 12:35
      wykonaliśmy parę robót dla Dorbudu i zwlekają z zapłatą 3 miesiące. Czy
      wszystkim tak hamują?
      • Gość: miki Re: DORBUD nie płaci IP: *.klc.vectranet.pl / 195.85.229.* 24.12.04, 01:31
        He he , wszystkich. Albo proszą o rozłożenie 10 tysięcy na 20 rat :)
      • Gość: Rafal Re: DORBUD nie płaci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.15, 20:49
        Mamy rok 2015 i nic się nie zmieniło. DORBUD dalej nie płaci. Za to gdzieś czytałem wywiad z prezesem Tworkiem, który stwierdzał, że małe firmy mają łatwiej, bo jak firma upadnie właściciel zakłada następną i robi dalej to samo. To takie biedne duże firmy jak on mają problemy.
    • Gość: ola Re: Kielce w AJENCJI Rodziny Państwa T.......... IP: *.kielce.sdi.tpnet.pl 24.12.04, 08:05
      DORBUD to następny transformer... niedługo poleci jak wiele innych budowlanych
      firm /PIA Piasecki, Suprimex, WeMAn, Mitex itd. itp/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka