Gość: BUDOWLANIEC
IP: 193.16.239.*
21.12.04, 17:29
Zaprawdę DZIWNE RZECZY dzieją się ostatnio w Kielcach.
Wszystko "zaczęło się" w 2002 roku gdy ówczesny Prezydent Elekt Wojciech
Lubawski zamieszkał w nowym lokum przy ul. Jałowcowej - w budynku wybudowanym
przez Firmę "DORBUD". Mieszkanko to zakupił od Firmy Dewenloperskiej
prowadzonej przez Panią DOROTĘ TWOREK - osobę będącą prywatnie Małżonką Pana
Dyrektora TWORKA właściciela Firmy "DORBUD".
W roku bieżącym "dziwnym zbiegiem okoliczności" Pani DOROTKA otrzymała
przydział na atrakcyjny lokal w Centrum Kielc w którym uruchomiła
Ciastkarnię "BLIKLEGO" - lokal z czynszem w wysokości aż 5 zł. za 1 metr.
Obecnie nijaki Pan SŁAWOMIR NIWIŃSKI z Firmy "DORBUD" zostaje powołany przez
Pana Lubawskiego na stanowisko Dyrektora Wydziału Realizacji Inwestycji
Urzędu Miasta - podobno w "nagrode" za to, że nadzorował budowę mieszkania
Prezydenta przy ul. Jałowcowej. W tym czasie "DORBUD" wygrywa ogłoszony przez
Miasto przetarg na budowę budynku mieszkalnego. Ciekawe czy "obecność"
Dyrektora SŁ.NIWIŃSKIEGO w Urzędzie Miasta nie będzie miała "przypadkiem oczy-
wiście" związku z przyszłą EKSPANSJĄ Firmy "DORBUD" na rynku inwestycyjnym
Kielc - w ramach tych nieszczęsnych 137 mln.zł. zaciągniętego kredytu ?
Wszystko to nie może mieć oczywiście żadnego związku z Osobą Drogiego Nam
Wszystkim Prezydenta Wojciecha Lbawskiego.
Ciekawym jest jednak to W JAKI SPOSÓB ZACNA RODZINKA PAŃSTWA TWORKÓW PRZEJĘŁA
W AJENCJĘ KIELCE ?