Dodaj do ulubionych

wlasnie wrocilam z Side

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.06, 15:45
Jak macie jakies pytania to chetnie odpowiem :))))
Obserwuj wątek
        • morbe1 Re: wlasnie wrocilam z Side 29.04.06, 23:15
          Oczywiście wieczorej w samym Side jest dużo barów, restauracji gdzie można
          posiedzieć wypić to i owo ;)na głównej ulicy po obu stronach w budynkach na
          dole sklepy a na górze knajpki.
          Dochądząc do samego portu po prawej dyskoteka Light House po lewej idą kawałek
          dalej dyskoteka Apollo (wróciłam 26.04.)jeszcze nie otwarta chyba dopiero pod
          koniec maja.Ale w sezonie tętni życiem i polecam po jest fajnie usytuowana.
          Poza tym poza Side jeszcze jedna dyskoteka Oxyd - nie była widziłam z zewnątrz
          wygląda jak zamek czy coś na podobieństwo,podobna wypasiona i droga.Ale tak jak
          napisałam nie byłam więc nie mogę potwierdzić osobiście.
          Pozdrawiam Betty
      • Gość: alga38 Re: wlasnie wrocilam z Side IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.04.06, 13:27
        Side to przepiekne miasteczko, zbudowane na starych ruinach. W centrum znajduje
        sie ulica, która wygląda jak Sopocki Monciak, lub Zakopieanskie Krupówki. Jest
        zamknięta dla ruchu samochodowego i otoczona samymi sklepikami.Odzież najlepiej
        kupować na bazarach - jest najtansza.... Wszelkie firmowe podróbki bluzek,
        koszulek (adidas, puma itp) można kupićju już za kilka euro. Córka kupila buty
        Pumy nowy model za 20 dolarów.
        Na wycieczkę do Pammakule pojechalam z Jet - Tours za 50 euro, ale miejscowi
        Turcji proponują ją za 25 euro i to za dwa dni. Znajomi skorzystali z tej
        okazji i byli zadowoleni. Rafting również wykupilismy sobie u Turka za 15 auro,
        Jet chcial 30 euro. Niestety Tego hotelu nie znam. zycze milego wypoczynku :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka