Dodaj do ulubionych

Wszystko to co ja

23.05.02, 17:56
.............
Wiesz, chyba ja nie chcę umrzeć.
Wiesz, chyba ja boję się.
Dlaczego to kiedyś przyjdzie?
Nadzieja na co?- pytam Cię.

I po co mi to głupie szczęście?
I to, że dzisiaj kocham Cię.
Jedno tylko ze mnie przetrwa
Blada kość i wieczny mrok.

Wszystko co już wiem
Wszystko czego chcę
Na nic nie zda się.
Ciemność wieczna jest.
Wszystko co mi dasz,
Wszystko o co dbam
Umrze we mnie też.
Wszystko to co ja...

Po co znów budzę się?
Dlaczego wciąż tchu mi brak?
Czekam tylko gdy się stanie.
Ile jeszcze czasu mam?

niesamowite, super...... polecam :(
Obserwuj wątek
    • ejsi Re: Wszystko to co ja 23.05.02, 19:32
      piękne dm....
    • dygresja Nie mów... 23.05.02, 19:36
      Adam Asnyk

      Nie mów

      Nie mów, chociażbyś miał ginąć z pragnienia,
      Że wszystkie źródła wyschły już bijące! -
      Tyś gonił pustyń piaszczystych złudzenia,
      A minął strumień na zielonej łące.

      Nie mów, chociażbyś umierał z tęsknoty,
      Że nie ma czystej miłości na ziemi! -
      Tyś pewnie w drodze blask jej rzucił złoty,
      Za ognikami zdążając błędnemi.

      Nie mów, że wszystko, czegoś ty nie umiał
      Odnaleźć w życiu - marą jest zwodniczą!
      Zdrój czystych uciech będzie innym szumiał
      I inne serce poił swą słodyczą.
    • dm_ Rzeko-Anita Lipnicka 23.05.02, 22:26
      Rzeko ,
      która niesiesz mnie
      powiedz ile jeszcze razy
      zmienisz bieg
      wiedzieć chcę

      Rzeko
      płyniesz szybko tak
      czemu nie pozwalasz
      pięknym chwilom trwać
      dłużej trwać

      Zabrałaś mi już
      tylu przyjaciół
      do których tęsknić
      nie przestaję
      zabrałaś mi już
      tylu kochanków
      a każdy z nich
      miał być na zawsze
      na zawsze

      Rzeko
      słone wody twe
      za jeden uśmiech
      chcą aż tysiąc łez
      moich łez

      Czasem
      nienawidzę Cię
      wtedy chciałabym
      by inna rzeka niosła mnie
      niosła mnie


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka