e-love 27.04.05, 14:10 Pamięta ktoś o co tu chodzi ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: zła krew Re: Pijaaaaaaawkiii !!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.05, 16:07 Mieszkanko dla Profesora Stanisława Żaka. Wreszcie nasz Geniusz Łysogór przystąpił do realizacji obietnic przedwyborczych związanych z „poprawą warunków mieszkaniowych Kielczan”. Proces znacznej poprawy rozpoczął od „zaspokojenia potrzeb” Wybitnego Mieszkańca 900-letniego Grodu nad Silnicą, będącego „SOLIDARNOŚCIOWO-PRAWICOWYM SUMIENIEM” Miasta, Pana Profesora Stanisława Żaka. Dla tej Opoki Kieleckiej Nauki jest obecnie przygotowywany lokal mieszkalny o powierzchni blisko 100 m2, w kamienicy przy ul. Sienkiewicza /przy rogu z ul. Paderewskiego/. Oczywiście będzie to mieszkanko komunalne z czynszem aż 2,62 zł. za 1 m2 /tak, dwa złote i sześćdziesiąt dwa grosze polskie za 1 metr kwadratowy powierzchni/, co daje aż 262 złote opłaty za „skromne” 100 metrów kwadratowych. Wszystko jest /jak zwykle u Geniusza/ w „porząsiu” – Profesor zwalnia bowiem dotychczasowe zajmowane znacznie mniejsze mieszkanie w kamienicy prywatnej – w którym nie mógł pomieścić obszernej biblioteki naukowej. A to, że od wielu lat na przydział mieszkań komunalnych oczekuje w Kielcach ponad 500 osób, które nie mają szczęścia być Kolesiami Prezydenta – jest bez znaczenia. O prowadzanym w przeznaczonym na „mieszkanko” Profesora lokalu remoncie /za pieniądze nasze, czyli Podatników/ krążą po Urzędzie Miejskim legendy – jest to podobno „pokazówka” tego w jakim stanie będą w następnej kadencji Wojciecha Lubawskiego przekazywane lokale komunalne tym Wyborcom którzy ponownie na niego zagłosują. Tak czy inaczej „mieszkanko” to należy się Panu Profesorowi Stanisławowi Żakowi jak „nikomu innemu” – kto bowiem tak wiele jak On napisał /jako felietonista/ w Kieleckiej „Gazecie Wyborczej” pochwalnych „spiczy” na temat naszego Prezydenta i jego „dokonań”? Kto tak jak On swoim autorytetem Bohatera Sierpnia i Więźnia Reżimu Komunistycznego stara się poprawiać „lecącą na mordę opinię o WEL-u”? Kto tak jak On broni kolejnych „chorych wizji inwestycyjnych” naszego Geniusza ? Lizanie tyłków Wielkich tego Świata nie należy do przyjemnych – lecz może przynosić profit, który w Kielcach, u Wojciecha Lubawskiego nie nazywa się „prywatą” lecz „załatwieniem” życiowej sprawy Najbardziej Potrzebującego i Zasłużonego Obywatela Miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ossak Re: Pijaaaaaaawkiii !!!!! IP: *.pu.kielce.pl 27.04.05, 16:15 co ty kcesz fagasie od profesorka!!?? Odwal sie od niego, bo ci kości porachuje. To spox profesorek i extra zajęcia prowadzi. Wprawdzie nie chodziłem na jego wykłady, ale wiem to spox gość bo nikogo jeszcze w życiu nie oblał. No, może nikogo. A poza tym jest siwy i ma brode, więc mondrze wygląda, i cześć. Lubawski też fporzonsiu chłopak, wienc sie go nie czepiajcie ochydne rzydomasony i świrki od ryzyka. A jakby ktoś miał coś do Lubawskiego - to solówka na skwerku. Między urzędem miasta a akademią świętokszyskom. I odwalcie sie w końcu od Geniusza - załatwi mi robote w urzendzie, jak bendziecie mili i kultulalni, to wam tesz. Narazie (Przybylskiemu - temu młodszemu - i tak już załatwił. Miejsce na liście wyborczej. Bierzcie z niego pszykłat). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alleluja Re: Pijaaaaaaawkiii !!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.05, 16:26 Mieszkańy Grodu nad Silnicąnie mogąpoznaćswojego Miasta po blisko 3-ch latach rząów Wojciecha Lubawskiego, nosząego miano „Geniusza Łsogór”. Jednym z przejawów „poprawy ich warunków żcia” jest gwałownie rozwijająa siędziałlnośuc0ć„CARITASU” Diecezji Kieleckiej, którego Szefowie tj. Dyrektor, ksiąz Słwik i jego Zastęca, ksiąz Drapał /sprawująy równieżopiekęnad RadnąHalinkąOlendzką uchodzićmogąsłsznie za Najlepszych Bisnesmenów. Praktycznie nie ma jużdziedziny w Kielcach, w której nie dałby sięodczućwpłwów tej rozrastająej sięjak CZARNY PAJĄ Organizacji – ostatnio nawet w tworzeniu tzw. Spółzielni Socjalnych – oczywiśie za pieniąze z Budżtu Pańtwa. Jest bowiem niezaprzeczalnym faktem, ż dzięi Kośiółowemu Prezydentowi Miasta Wojciechowi Lubawskiemu oraz Prawicowo-Kośielnym Człnkom Rady Miejskiej /wśód których Najwybitniejsi to: Bogucki, Olendzka, Kudaka i Burzawa/ „CARITAS” reprezentująy interesy NOWEJ CZARNEJ PRZEWODNIEJ SIŁ NARODU POLSKIEGO „łka” wszystko co moż z mająku i budżtu Kielc. I tak na ostatniej Sesji Radni podjęi uchwałuc0ęzgodnie z którą za pieniąze kieleckich podatników powstanie przy „CARITAS” tzw. Centrum Integracji Społcznej, w którym zatrudnienie 12-tu osób, /bęąych Prawdziwymi Polakami-Katolikami/, kosztował nas bęzie tylko w bieżuc0ąym roku 200 tys.zł Nie jest to odosobniony przykłd. Na wniosek Geniusza, po akceptacji Rady Miasta tylko w tym roku „biedny jak mysz kośielna”, niosąy pomoc nam wszystkim „CARITAS” otrzyma z budżtu Kielc min: 2 mln.zł na profilaktykęprzeciwalkoholową 2 mln.zł na pomoc ofiarom przestęstw, ponad 7 mln.zł na śietlice śodowiskowe, ponad 5 mln.zł na pomoc osobom uzależionym, 4 tys.zł na Ośodek Interwencji Kryzysowej, 10 tys.zł na noclegowniędla bezdomnych, 10 tys.zł na wsparcie socjalne i 6 tys.zł na schronisko dla kobiet dotknięych przemocą A wcześiej ponad 15 mln.zł przeznaczono na organizacjęwakacji i drugie tyle /ponad 15 mln.zł/ dla Stowarzyszenia Ś. Jana Bosko – znanego z afery wyłdzania kredytów bankowych. O śiesznie niskich /w porównaniu z powyżzymi kwotami/ dotacjach dla innych śieckich organizacji pozarząowych nie ma nawet co wspominać To, ż nikt nie ośiela się/jak dotychczas/ rozliczać CZARNYCH z tych dotacji stanowi „tajemnicępoliszynela” – choćwszyscy widzą ż najlepiej „powodzi sięuc1” w Kielcach kuriewnym funkcjonariuszom, proboszczom i wikarym, zakonnikom i zakonnicom, katechetom i katechetkom, tzw. „gospodyniom parafialnym” i ich dzieciom /częto niepokalanie poczęym/, aktywistom „Ligii Polskich Rodzin” i „Akcji Katolickiej” oraz niektórym Człnkom Rad Parafialnych – o najbliżzych człnkach /i człnkiniach/ rodzin „Sukienkowych” nie wspominają. Czyży to na ich potrzeby przeznaczana był duż częuc0śuc0ćśodków finansowych „wyłdzanych” przez „CARITAS” ? Jeśi tak to należłby „tąpomocąuc1” objąuc0ćrównieżCzłnków nowej Kośielnej Partii „Mocherowych Beretów” – staruszki i staruszków „okradanych” obecnie bezkarnie przez niejakiego Ojca Tadeuszka Rydzyka z Radia „MA RYJA”. Dziwnym jest natomiast to, ż coraz to mniej liczni w Radzie Miasta Radni Lewicy milcząo akceptująten stan rzeczy. Moż jednak jest cośprawdy w plotce, ż Przewodnicząy Komisji Rewizyjnej Stanisłw Rupniewski, bęąy współłśicielem i prezesem kieleckiego „Suponu” obawia siętego, iż„zajęie siętąsprawąuc1” pozbawiłby jego firmęzleceńna wymianęi konserwacjęgaśic przeciwpożrowych w Urzęzie Miasta, jego agendach, a moż i w Katedrze, Kośiołch oraz Kieleckich Parafiach ? Mogłby to teżprzeszkodzićmu w uzyskaniu Mandatu Posł na Sejm w najbliżzych wyborach. Na szczęuc0śie inni nie pracująw firmach zależych od Prezydenta, zasłgująego w pełi na pseudonim „Kośielny Klęzon” – choćCZARNE I CHCIWE ŁPSKA nowej Włdzy sięająbardzo daleko. Tak czy inaczej należuc0ąy do Diecezji Kieleckiej „CARITAS” jak przysłwiowa CZARNA PIJAWKA wysysa astronomicznąkasioręz budżtu Kielc – i to w sytuacji gdy Miasto zaciąa kredyty w wysokośi blisko 140 mln.zł na realizację„chorych wizji inwestycyjnych” swojego Prezydenta. Ale za to stajemy sięGrodem znanym w Polsce z szerokich zamiłwańartystycznych Wojciecha Lubawskiego, zamiłwańbliskich sercu nowego Włdarza Województwa Śietokrzyskiego, Fioletowej Ekselencji Kazia Ryczana – wydająym setki tysięy złtych na tak waże dla poprawy żcia Kielczan sprawy jak: Muzeum Sakralne, Golgota Śięokrzyska i Oratorium dla Uczczenia Jana Pawł Dablju. A i kilkadziesią tysięy złtych trzeba bęzie wydaćna „wieczorek zapoznawczy” z udziałm zaproszonych na majowy Koncert Oratorium w Amfiteatrze na Kadzielni /niestety jeszcze nie zadaszonym – a moż padaćna mąre głwki Szanownych Gośi/, Prezydentów i Fioletowych Bażntów z miast „dotknięych” nadaniem Honorowego Obywatelstwa Janowi z Wadowic. Z tej okazji nasz Prezydent, jego Zastęcy, Przewodnicząy Rady Tomasz Bogucki, Wiceprzewodnicząa Halinka Olendzka i Radni: Kudaka oraz Burzawa /a prawdopodobnie i inni/ bęąmogli „ucałwaćuc1” kilkanaśie pierśieni umieszczonych na wychudzonych dłniach skromnie żjąych Biskupów z „Bratnich Miast Wspólnej Niedoli”. Spotkanie to bęzie teżokazjądo „wymiany dośiadczeńuc1” z zakresu metod i sposobów „wyłdzania” przez Kośiółi jego Organizacje /skrywane częto skrzęnie pod różymi szyldami/, a w tym „CARITAS” forsy z coraz to bardziej skromnych budżtów tych Miast. Bogate dośiadczenia naszego Prezydenta i Prawicowo-Kośielnych Człnków Rady Miasta warte sąbowiem upowszechnienia. Nic to – pod rząami Geniusza Łsogór Kielce staćjest na wszystko - na to nie szkoda grosza w naszym WSPANIAŁM KLERYKOWIE. A kulminacjęrząów CZARNYCH, ich Prezydenta i dużj częuc0śi Radnych /ze słsznym prawicowo-katolickim rodowodem/ stanowićbęzie ostatecznie ZAWIERZENIE KIELC MATCE BOSKIEJ ŁSKAWEJ KIELECKIEJ – i wtedy wszystkim nam bęzie siężł w nim dobrze – wręz BOSKO. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mocherowy beret Re: Pijaaaaaaawkiii !!!!! IP: *.pl 01.05.05, 11:50 NAJWIĘCEJ NALEŻY SIĘ .... W Kielcach CZARNI mają się “coraz lepiej” !!!!!!! Mieszkańcy Grodu nad Silnicą nie mogą poznać swojego Miasta po blisko 3-ch latach rządów Wojciecha Lubawskiego, noszącego miano “Geniusza Łysogór”. Jednym z przejawów “poprawy ich warunków życia” jest gwałtownie rozwijająca się działalność “CARITASU” Diecezji Kieleckiej, którego Szefowie tj. Dyrektor, ksiądz Słowik i jego Zastępca, ksiądz Drapała /sprawujący również opiekę nad Radną Halinką Olendzką/ uchodzić mogą słusznie za Najlepszych Bisnesmenów. Praktycznie nie ma już dziedziny w Kielcach, w której nie dałoby się odczuć wpływów tej rozrastającej się jak CZARNY PAJĄK Organizacji – ostatnio nawet w tworzeniu tzw. Spółdzielni Socjalnych – oczywiście za pieniądze z Budżetu Państwa. Jest bowiem niezaprzeczalnym faktem, że dzięki Kościółkowemu Prezydentowi Miasta Wojciechowi Lubawskiemu oraz Prawicowo-Kościelnym Członkom Rady Miejskiej /wśród których Najwybitniejsi to: Bogucki, Olendzka, Kudaka i Burzawa/ “CARITAS” reprezentujący interesy NOWEJ CZARNEJ PRZEWODNIEJ SIŁY NARODU POLSKIEGO “łyka” wszystko co może z majątku i budżetu Kielc. I tak na ostatniej Sesji Radni podjęli uchwałę zgodnie z którą, za pieniądze kieleckich podatników powstanie przy “CARITAS” tzw. Centrum Integracji Społecznej, w którym zatrudnienie 12-tu osób, /będących Prawdziwymi Polakami-Katolikami/, kosztowało nas będzie tylko w bieżącym roku 200 tys.zł. Nie jest to odosobniony przykład. Na wniosek Geniusza, po akceptacji Rady Miasta tylko w tym roku “biedny jak mysz kościelna”, niosący pomoc nam wszystkim “CARITAS” otrzyma z budżetu Kielc min: 2 mln.zł. na profilaktykę przeciwalkoholową, 2 mln.zł. na pomoc ofiarom przestępstw, ponad 7 mln.zł. na świetlice środowiskowe, ponad 5 mln.zł. na pomoc osobom uzależnionym, 4 tys.zł. na Ośrodek Interwencji Kryzysowej, 10 tys.zł. na noclegownię dla bezdomnych, 10 tys.zł. na wsparcie socjalne i 6 tys.zł. na schronisko dla kobiet dotkniętych przemocą. A wcześniej ponad 15 mln.zł. przeznaczono na organizację wakacji i drugie tyle /ponad 15 mln.zł./ dla Stowarzyszenia Św. Jana Bosko – znanego z afery wyłudzania kredytów bankowych. O śmiesznie niskich /w porównaniu z powyższymi kwotami/ dotacjach dla innych świeckich organizacji pozarządowych nie ma nawet co wspominać. To, że nikt nie ośmiela się /jak dotychczas/ rozliczać CZARNYCH z tych dotacji stanowi “tajemnicę poliszynela” – choć wszyscy widzą, że najlepiej “powodzi się” w Kielcach kuriewnym funkcjonariuszom, proboszczom i wikarym, zakonnikom i zakonnicom, katechetom i katechetkom, tzw. “gospodyniom parafialnym” i ich dzieciom /często niepokalanie poczętym/, aktywistom “Ligii Polskich Rodzin” i “Akcji Katolickiej” oraz niektórym Członkom Rad Parafialnych – o najbliższych członkach /i członkiniach/ rodzin “Sukienkowych” nie wspominając. Czyżby to na ich potrzeby przeznaczana była duża część środków finansowych “wyłudzanych” przez “CARITAS” ? Jeśli tak to należałoby “tą pomocą” objąć również Członków nowej Kościelnej Partii “Mocherowych Beretów” – staruszki i staruszków “okradanych” obecnie bezkarnie przez niejakiego Ojca Tadeuszka Rydzyka z Radia “MA RYJA”. Dziwnym jest natomiast to, że coraz to mniej liczni w Radzie Miasta Radni Lewicy milcząco akceptują ten stan rzeczy. Może jednak jest coś prawdy w plotce, że Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Stanisław Rupniewski, będący współwłaścicielem i prezesem kieleckiego “Suponu” obawia się tego, iż “zajęcie się tą sprawą” pozbawiłoby jego firmę zleceń na wymianę i konserwację gaśnic przeciwpożarowych w Urzędzie Miasta, jego agendach, a może i w Katedrze, Kościołach oraz Kieleckich Parafiach ? Mogłoby to też przeszkodzić mu w uzyskaniu Mandatu Posła na Sejm w najbliższych wyborach. Na szczęście inni nie pracują w firmach zależnych od Prezydenta, zasługującego w pełni na pseudonim “Kościelny Klęczon” – choć CZARNE I CHCIWE ŁAPSKA nowej Władzy sięgają bardzo daleko. Tak czy inaczej należący do Diecezji Kieleckiej “CARITAS” jak przysłowiowa CZARNA PIJAWKA wysysa astronomiczną kasiorę z budżetu Kielc – i to w sytuacji gdy Miasto zaciąga kredyty w wysokości blisko 140 mln.zł. na realizację “chorych wizji inwestycyjnych” swojego Prezydenta. Ale za to stajemy się Grodem znanym w Polsce z szerokich zamiłowań artystycznych Wojciecha Lubawskiego, zamiłowań bliskich sercu nowego Włodarza Województwa Świetokrzyskiego, Fioletowej Ekselencji Kazia Ryczana – wydającym setki tysięcy złotych na tak ważne dla poprawy życia Kielczan sprawy jak: Muzeum Sakralne, Golgota Świętokrzyska i Oratorium dla Uczczenia Jana Pawła Dablju. A i kilkadziesiąt tysięcy złotych trzeba będzie wydać na “wieczorek zapoznawczy” z udziałem zaproszonych na majowy Koncert Oratorium w Amfiteatrze na Kadzielni /niestety jeszcze nie zadaszonym – a może padać na mądre główki Szanownych Gości/, Prezydentów i Fioletowych Bażantów z miast “dotkniętych” nadaniem Honorowego Obywatelstwa Janowi z Wadowic. Z tej okazji nasz Prezydent, jego Zastępcy, Przewodniczący Rady Tomasz Bogucki, Wiceprzewodnicząca Halinka Olendzka i Radni: Kudaka oraz Burzawa /a prawdopodobnie i inni/ będą mogli “ucałować” kilkanaście pierścieni umieszczonych na wychudzonych dłoniach skromnie żyjących Biskupów z “Bratnich Miast Wspólnej Niedoli”. Spotkanie to będzie też okazją do “wymiany doświadczeń” z zakresu metod i sposobów “wyłudzania” przez Kościół i jego Organizacje /skrywane często skrzętnie pod różnymi szyldami/, a w tym “CARITAS” forsy z coraz to bardziej skromnych budżetów tych Miast. Bogate doświadczenia naszego Prezydenta i Prawicowo-Kościelnych Członków Rady Miasta warte są bowiem upowszechnienia. Nic to – pod rządami Geniusza Łysogór Kielce stać jest na wszystko - na to nie szkoda grosza w naszym WSPANIAŁYM KLERYKOWIE. A kulminację rządów CZARNYCH, ich Prezydenta i dużej części Radnych /ze słusznym prawicowo-katolickim rodowodem/ stanowić będzie ostatecznie ZAWIERZENIE KIELC MATCE BOSKIEJ ŁASKAWEJ KIELECKIEJ – i wtedy wszystkim nam będzie się żyło w nim dobrze – wręcz BOSKO. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Re: Pijaaaaaaawkiii !!!!! IP: *.kielce.net.pl 04.05.05, 07:19 Ty "ALLELUJA" i "MOCHEROWY BERET" - chyba ci się coś popieprzyło w komputerze skoro dwa razy dajesz ten sam tekst ? Odpowiedz Link Zgłoś