Dodaj do ulubionych

Pijaaaaaaawkiii !!!!!

27.04.05, 14:10
Pamięta ktoś o co tu chodzi ?
Obserwuj wątek
    • Gość: zła krew Re: Pijaaaaaaawkiii !!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.05, 16:07
      Mieszkanko dla Profesora Stanisława Żaka.

      Wreszcie nasz Geniusz Łysogór przystąpił do realizacji obietnic przedwyborczych
      związanych z „poprawą warunków mieszkaniowych Kielczan”. Proces znacznej
      poprawy rozpoczął od „zaspokojenia potrzeb” Wybitnego Mieszkańca 900-letniego
      Grodu nad Silnicą, będącego „SOLIDARNOŚCIOWO-PRAWICOWYM SUMIENIEM” Miasta,
      Pana Profesora Stanisława Żaka.
      Dla tej Opoki Kieleckiej Nauki jest obecnie przygotowywany lokal mieszkalny o
      powierzchni blisko 100 m2, w kamienicy przy ul. Sienkiewicza /przy rogu z ul.
      Paderewskiego/. Oczywiście będzie to mieszkanko komunalne z czynszem aż 2,62
      zł. za 1 m2 /tak, dwa złote i sześćdziesiąt dwa grosze polskie za 1 metr
      kwadratowy powierzchni/, co daje aż 262 złote opłaty za „skromne” 100 metrów
      kwadratowych.
      Wszystko jest /jak zwykle u Geniusza/ w „porząsiu” – Profesor zwalnia bowiem
      dotychczasowe zajmowane znacznie mniejsze mieszkanie w kamienicy prywatnej – w
      którym nie mógł pomieścić obszernej biblioteki naukowej. A to, że od wielu lat
      na przydział mieszkań komunalnych oczekuje w Kielcach ponad 500 osób, które nie
      mają szczęścia być Kolesiami Prezydenta – jest bez znaczenia.
      O prowadzanym w przeznaczonym na „mieszkanko” Profesora lokalu remoncie /za
      pieniądze nasze, czyli Podatników/ krążą po Urzędzie Miejskim legendy – jest to
      podobno „pokazówka” tego w jakim stanie będą w następnej kadencji Wojciecha
      Lubawskiego przekazywane lokale komunalne tym Wyborcom którzy ponownie na niego
      zagłosują.
      Tak czy inaczej „mieszkanko” to należy się Panu Profesorowi Stanisławowi Żakowi
      jak „nikomu innemu” – kto bowiem tak wiele jak On napisał /jako felietonista/ w
      Kieleckiej „Gazecie Wyborczej” pochwalnych „spiczy” na temat naszego Prezydenta
      i jego „dokonań”? Kto tak jak On swoim autorytetem Bohatera Sierpnia i Więźnia
      Reżimu Komunistycznego stara się poprawiać „lecącą na mordę opinię o WEL-u”?
      Kto tak jak On broni kolejnych „chorych wizji inwestycyjnych” naszego Geniusza ?
      Lizanie tyłków Wielkich tego Świata nie należy do przyjemnych – lecz może
      przynosić profit, który w Kielcach, u Wojciecha Lubawskiego nie nazywa
      się „prywatą” lecz „załatwieniem” życiowej sprawy Najbardziej Potrzebującego i
      Zasłużonego Obywatela Miasta.

      • Gość: ossak Re: Pijaaaaaaawkiii !!!!! IP: *.pu.kielce.pl 27.04.05, 16:15
        co ty kcesz fagasie od profesorka!!??
        Odwal sie od niego, bo ci kości porachuje. To spox profesorek i extra zajęcia prowadzi.
        Wprawdzie nie chodziłem na jego wykłady, ale wiem to spox gość bo nikogo jeszcze w
        życiu nie oblał. No, może nikogo. A poza tym jest siwy i ma brode, więc mondrze
        wygląda, i cześć. Lubawski też fporzonsiu chłopak, wienc sie go nie czepiajcie ochydne
        rzydomasony i świrki od ryzyka. A jakby ktoś miał coś do Lubawskiego - to solówka na
        skwerku. Między urzędem miasta a akademią świętokszyskom. I odwalcie sie w końcu
        od Geniusza - załatwi mi robote w urzendzie, jak bendziecie mili i kultulalni, to wam tesz.
        Narazie (Przybylskiemu - temu młodszemu - i tak już załatwił. Miejsce na liście
        wyborczej. Bierzcie z niego pszykłat).
        • Gość: alleluja Re: Pijaaaaaaawkiii !!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.05, 16:26
          Mieszkańy Grodu nad Silnicąnie mogąpoznaćswojego Miasta po blisko 3-ch latach
          rząów Wojciecha Lubawskiego, nosząego miano „Geniusza Łsogór”. Jednym z
          przejawów „poprawy ich warunków żcia” jest gwałownie rozwijająa
          siędziałlnośuc0ć„CARITASU” Diecezji Kieleckiej, którego Szefowie tj. Dyrektor,
          ksiąz Słwik i jego Zastęca, ksiąz Drapał /sprawująy równieżopiekęnad
          RadnąHalinkąOlendzką uchodzićmogąsłsznie za Najlepszych Bisnesmenów.
          Praktycznie nie ma jużdziedziny w Kielcach, w której nie dałby sięodczućwpłwów
          tej rozrastająej sięjak CZARNY PAJĄ Organizacji – ostatnio nawet w
          tworzeniu tzw. Spółzielni Socjalnych – oczywiśie za pieniąze z Budżtu Pańtwa.
          Jest bowiem niezaprzeczalnym faktem, ż dzięi Kośiółowemu Prezydentowi Miasta
          Wojciechowi Lubawskiemu oraz Prawicowo-Kośielnym Człnkom Rady Miejskiej /wśód
          których Najwybitniejsi to: Bogucki, Olendzka, Kudaka i Burzawa/ „CARITAS”
          reprezentująy interesy NOWEJ CZARNEJ PRZEWODNIEJ SIŁ NARODU
          POLSKIEGO „łka” wszystko co moż z mająku i budżtu Kielc. I tak na ostatniej
          Sesji Radni podjęi uchwałuc0ęzgodnie z którą za pieniąze kieleckich podatników
          powstanie przy „CARITAS” tzw. Centrum Integracji Społcznej, w którym
          zatrudnienie 12-tu osób, /bęąych Prawdziwymi Polakami-Katolikami/, kosztował
          nas bęzie tylko w bieżuc0ąym roku 200 tys.zł

          Nie jest to odosobniony przykłd. Na wniosek Geniusza, po akceptacji Rady Miasta
          tylko w tym roku „biedny jak mysz kośielna”, niosąy pomoc nam
          wszystkim „CARITAS” otrzyma z budżtu Kielc min: 2 mln.zł na
          profilaktykęprzeciwalkoholową 2 mln.zł na pomoc ofiarom przestęstw, ponad 7
          mln.zł na śietlice śodowiskowe, ponad 5 mln.zł na pomoc osobom uzależionym, 4
          tys.zł na Ośodek Interwencji Kryzysowej, 10 tys.zł na noclegowniędla
          bezdomnych, 10 tys.zł na wsparcie socjalne i 6 tys.zł na schronisko dla kobiet
          dotknięych przemocą A wcześiej ponad 15 mln.zł przeznaczono na
          organizacjęwakacji i drugie tyle /ponad 15 mln.zł/ dla Stowarzyszenia Ś. Jana
          Bosko – znanego z afery wyłdzania kredytów bankowych. O śiesznie niskich /w
          porównaniu z powyżzymi kwotami/ dotacjach dla innych śieckich organizacji
          pozarząowych nie ma nawet co wspominać To, ż nikt nie ośiela się/jak
          dotychczas/ rozliczać CZARNYCH z tych dotacji stanowi „tajemnicępoliszynela” –
          choćwszyscy widzą ż najlepiej „powodzi sięuc1” w Kielcach kuriewnym
          funkcjonariuszom, proboszczom i wikarym, zakonnikom i zakonnicom, katechetom i
          katechetkom, tzw. „gospodyniom parafialnym” i ich dzieciom /częto niepokalanie
          poczęym/, aktywistom „Ligii Polskich Rodzin” i „Akcji Katolickiej” oraz
          niektórym Człnkom Rad Parafialnych – o najbliżzych człnkach /i człnkiniach/
          rodzin „Sukienkowych” nie wspominają. Czyży to na ich potrzeby przeznaczana był
          duż częuc0śuc0ćśodków finansowych „wyłdzanych” przez „CARITAS” ? Jeśi tak to
          należłby „tąpomocąuc1” objąuc0ćrównieżCzłnków nowej Kośielnej
          Partii „Mocherowych Beretów” – staruszki i staruszków „okradanych” obecnie
          bezkarnie przez niejakiego Ojca Tadeuszka Rydzyka z Radia „MA RYJA”. Dziwnym
          jest natomiast to, ż coraz to mniej liczni w Radzie Miasta Radni Lewicy milcząo
          akceptująten stan rzeczy. Moż jednak jest cośprawdy w plotce, ż Przewodnicząy
          Komisji Rewizyjnej Stanisłw Rupniewski, bęąy współłśicielem i prezesem
          kieleckiego „Suponu” obawia siętego, iż„zajęie siętąsprawąuc1” pozbawiłby jego
          firmęzleceńna wymianęi konserwacjęgaśic przeciwpożrowych w Urzęzie Miasta, jego
          agendach, a moż i w Katedrze, Kośiołch oraz Kieleckich Parafiach ? Mogłby to
          teżprzeszkodzićmu w uzyskaniu Mandatu Posł na Sejm w najbliżzych wyborach. Na
          szczęuc0śie inni nie pracująw firmach zależych od Prezydenta, zasłgująego w
          pełi na pseudonim „Kośielny Klęzon” – choćCZARNE I CHCIWE ŁPSKA nowej Włdzy
          sięająbardzo daleko.

          Tak czy inaczej należuc0ąy do Diecezji Kieleckiej „CARITAS” jak przysłwiowa
          CZARNA PIJAWKA wysysa astronomicznąkasioręz budżtu Kielc – i to w sytuacji
          gdy Miasto zaciąa kredyty w wysokośi blisko 140 mln.zł na realizację„chorych
          wizji inwestycyjnych” swojego Prezydenta. Ale za to stajemy sięGrodem znanym w
          Polsce z szerokich zamiłwańartystycznych Wojciecha Lubawskiego,
          zamiłwańbliskich sercu nowego Włdarza Województwa Śietokrzyskiego, Fioletowej
          Ekselencji Kazia Ryczana – wydająym setki tysięy złtych na tak waże dla poprawy
          żcia Kielczan sprawy jak: Muzeum Sakralne, Golgota Śięokrzyska i Oratorium dla
          Uczczenia Jana Pawł Dablju. A i kilkadziesią tysięy złtych trzeba bęzie
          wydaćna „wieczorek zapoznawczy” z udziałm zaproszonych na majowy Koncert
          Oratorium w Amfiteatrze na Kadzielni /niestety jeszcze nie zadaszonym – a moż
          padaćna mąre głwki Szanownych Gośi/, Prezydentów i Fioletowych Bażntów z
          miast „dotknięych” nadaniem Honorowego Obywatelstwa Janowi z Wadowic. Z tej
          okazji nasz Prezydent, jego Zastęcy, Przewodnicząy Rady Tomasz Bogucki,
          Wiceprzewodnicząa Halinka Olendzka i Radni: Kudaka oraz Burzawa /a
          prawdopodobnie i inni/ bęąmogli „ucałwaćuc1” kilkanaśie pierśieni umieszczonych
          na wychudzonych dłniach skromnie żjąych Biskupów z „Bratnich Miast Wspólnej
          Niedoli”. Spotkanie to bęzie teżokazjądo „wymiany dośiadczeńuc1” z zakresu
          metod i sposobów „wyłdzania” przez Kośiółi jego Organizacje /skrywane częto
          skrzęnie pod różymi szyldami/, a w tym „CARITAS” forsy z coraz to bardziej
          skromnych budżtów tych Miast. Bogate dośiadczenia naszego Prezydenta i
          Prawicowo-Kośielnych Człnków Rady Miasta warte sąbowiem upowszechnienia. Nic
          to – pod rząami Geniusza Łsogór Kielce staćjest na wszystko - na to nie szkoda
          grosza w naszym WSPANIAŁM KLERYKOWIE. A kulminacjęrząów CZARNYCH, ich
          Prezydenta i dużj częuc0śi Radnych /ze słsznym prawicowo-katolickim rodowodem/
          stanowićbęzie ostatecznie ZAWIERZENIE KIELC MATCE BOSKIEJ ŁSKAWEJ
          KIELECKIEJ – i wtedy wszystkim nam bęzie siężł w nim dobrze – wręz BOSKO.

    • Gość: mocherowy beret Re: Pijaaaaaaawkiii !!!!! IP: *.pl 01.05.05, 11:50
      NAJWIĘCEJ NALEŻY SIĘ ....

      W Kielcach CZARNI mają się “coraz lepiej” !!!!!!!

      Mieszkańcy Grodu nad Silnicą nie mogą poznać swojego Miasta po blisko 3-ch
      latach rządów Wojciecha Lubawskiego, noszącego miano “Geniusza Łysogór”. Jednym
      z przejawów “poprawy ich warunków życia” jest gwałtownie rozwijająca się
      działalność “CARITASU” Diecezji Kieleckiej, którego Szefowie tj. Dyrektor,
      ksiądz Słowik i jego Zastępca, ksiądz Drapała /sprawujący również opiekę nad
      Radną Halinką Olendzką/ uchodzić mogą słusznie za Najlepszych Bisnesmenów.
      Praktycznie nie ma już dziedziny w Kielcach, w której nie dałoby się odczuć
      wpływów tej rozrastającej się jak CZARNY PAJĄK Organizacji – ostatnio nawet
      w tworzeniu tzw. Spółdzielni Socjalnych – oczywiście za pieniądze z Budżetu
      Państwa. Jest bowiem niezaprzeczalnym faktem, że dzięki Kościółkowemu
      Prezydentowi Miasta Wojciechowi Lubawskiemu oraz Prawicowo-Kościelnym Członkom
      Rady Miejskiej /wśród których Najwybitniejsi to: Bogucki, Olendzka, Kudaka i
      Burzawa/ “CARITAS” reprezentujący interesy NOWEJ CZARNEJ PRZEWODNIEJ SIŁY
      NARODU POLSKIEGO “łyka” wszystko co może z majątku i budżetu Kielc. I tak na
      ostatniej Sesji Radni podjęli uchwałę zgodnie z którą, za pieniądze kieleckich
      podatników powstanie przy “CARITAS” tzw. Centrum Integracji Społecznej, w
      którym zatrudnienie 12-tu osób, /będących Prawdziwymi Polakami-Katolikami/,
      kosztowało nas będzie tylko w bieżącym roku 200 tys.zł.

      Nie jest to odosobniony przykład. Na wniosek Geniusza, po akceptacji Rady
      Miasta tylko w tym roku “biedny jak mysz kościelna”, niosący pomoc nam
      wszystkim “CARITAS” otrzyma z budżetu Kielc min: 2 mln.zł. na profilaktykę
      przeciwalkoholową, 2 mln.zł. na pomoc ofiarom przestępstw, ponad 7 mln.zł. na
      świetlice środowiskowe, ponad 5 mln.zł. na pomoc osobom uzależnionym, 4 tys.zł.
      na Ośrodek Interwencji Kryzysowej, 10 tys.zł. na noclegownię dla bezdomnych, 10
      tys.zł. na wsparcie socjalne i 6 tys.zł. na schronisko dla kobiet dotkniętych
      przemocą. A wcześniej ponad 15 mln.zł. przeznaczono na organizację wakacji i
      drugie tyle /ponad 15 mln.zł./ dla Stowarzyszenia Św. Jana Bosko – znanego z
      afery wyłudzania kredytów bankowych. O śmiesznie niskich /w porównaniu z
      powyższymi kwotami/ dotacjach dla innych świeckich organizacji pozarządowych
      nie ma nawet co wspominać. To, że nikt nie ośmiela się /jak dotychczas/
      rozliczać CZARNYCH z tych dotacji stanowi “tajemnicę poliszynela” – choć
      wszyscy widzą, że najlepiej “powodzi się” w Kielcach kuriewnym
      funkcjonariuszom, proboszczom i wikarym, zakonnikom i zakonnicom, katechetom i
      katechetkom, tzw. “gospodyniom parafialnym” i ich dzieciom /często niepokalanie
      poczętym/, aktywistom “Ligii Polskich Rodzin” i “Akcji Katolickiej” oraz
      niektórym Członkom Rad Parafialnych – o najbliższych członkach /i członkiniach/
      rodzin “Sukienkowych” nie wspominając. Czyżby to na ich potrzeby przeznaczana
      była duża część środków finansowych “wyłudzanych” przez “CARITAS” ? Jeśli tak
      to należałoby “tą pomocą” objąć również Członków nowej Kościelnej
      Partii “Mocherowych Beretów” – staruszki i staruszków “okradanych” obecnie
      bezkarnie przez niejakiego Ojca Tadeuszka Rydzyka z Radia “MA RYJA”. Dziwnym
      jest natomiast to, że coraz to mniej liczni w Radzie Miasta Radni Lewicy
      milcząco akceptują ten stan rzeczy. Może jednak jest coś prawdy w plotce, że
      Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Stanisław Rupniewski, będący
      współwłaścicielem i prezesem kieleckiego “Suponu” obawia się tego, iż “zajęcie
      się tą sprawą” pozbawiłoby jego firmę zleceń na wymianę i konserwację gaśnic
      przeciwpożarowych w Urzędzie Miasta, jego agendach, a może i w Katedrze,
      Kościołach oraz Kieleckich Parafiach ? Mogłoby to też przeszkodzić mu w
      uzyskaniu Mandatu Posła na Sejm w najbliższych wyborach. Na szczęście inni nie
      pracują w firmach zależnych od Prezydenta, zasługującego w pełni na
      pseudonim “Kościelny Klęczon” – choć CZARNE I CHCIWE ŁAPSKA nowej Władzy
      sięgają bardzo daleko.

      Tak czy inaczej należący do Diecezji Kieleckiej “CARITAS” jak przysłowiowa
      CZARNA PIJAWKA wysysa astronomiczną kasiorę z budżetu Kielc – i to w sytuacji
      gdy Miasto zaciąga kredyty w wysokości blisko 140 mln.zł. na
      realizację “chorych wizji inwestycyjnych” swojego Prezydenta. Ale za to stajemy
      się Grodem znanym w Polsce z szerokich zamiłowań artystycznych Wojciecha
      Lubawskiego, zamiłowań bliskich sercu nowego Włodarza Województwa
      Świetokrzyskiego, Fioletowej Ekselencji Kazia Ryczana – wydającym setki tysięcy
      złotych na tak ważne dla poprawy życia Kielczan sprawy jak: Muzeum Sakralne,
      Golgota Świętokrzyska i Oratorium dla Uczczenia Jana Pawła Dablju. A i
      kilkadziesiąt tysięcy złotych trzeba będzie wydać na “wieczorek zapoznawczy” z
      udziałem zaproszonych na majowy Koncert Oratorium w Amfiteatrze na
      Kadzielni /niestety jeszcze nie zadaszonym – a może padać na mądre główki
      Szanownych Gości/, Prezydentów i Fioletowych Bażantów z miast “dotkniętych”
      nadaniem Honorowego Obywatelstwa Janowi z Wadowic. Z tej okazji nasz Prezydent,
      jego Zastępcy, Przewodniczący Rady Tomasz Bogucki, Wiceprzewodnicząca Halinka
      Olendzka i Radni: Kudaka oraz Burzawa /a prawdopodobnie i inni/ będą
      mogli “ucałować” kilkanaście pierścieni umieszczonych na wychudzonych dłoniach
      skromnie żyjących Biskupów z “Bratnich Miast Wspólnej Niedoli”. Spotkanie to
      będzie też okazją do “wymiany doświadczeń” z zakresu metod i
      sposobów “wyłudzania” przez Kościół i jego Organizacje /skrywane często
      skrzętnie pod różnymi szyldami/, a w tym “CARITAS” forsy z coraz to bardziej
      skromnych budżetów tych Miast. Bogate doświadczenia naszego Prezydenta i
      Prawicowo-Kościelnych Członków Rady Miasta warte są bowiem upowszechnienia.
      Nic to – pod rządami Geniusza Łysogór Kielce stać jest na wszystko - na to nie
      szkoda grosza w naszym WSPANIAŁYM KLERYKOWIE. A kulminację rządów CZARNYCH,
      ich Prezydenta i dużej części Radnych /ze słusznym prawicowo-katolickim
      rodowodem/ stanowić będzie ostatecznie ZAWIERZENIE KIELC MATCE BOSKIEJ
      ŁASKAWEJ KIELECKIEJ – i wtedy wszystkim nam będzie się żyło w nim dobrze –
      wręcz BOSKO.

    • Gość: xyz Re: Pijaaaaaaawkiii !!!!! IP: *.kielce.net.pl 04.05.05, 07:19
      Ty "ALLELUJA" i "MOCHEROWY BERET" - chyba ci się coś popieprzyło w komputerze
      skoro dwa razy dajesz ten sam tekst ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka