Dodaj do ulubionych

Szukam dentysty

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.05, 00:18
Czy wie ktoś czy w Kielcach jest, a jeśli tak to gdzie, dentysta, który leczy
zęby bez borowania? I ile ewentualnie taka przyjemność kosztuje?
Obserwuj wątek
    • Gość: dentysta Re: Szukam dentysty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.05, 00:20
      ja nie boruję, ja wyrywam !
    • Gość: ? Re: Szukam dentysty IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 14.11.05, 18:11
      kowal
    • Gość: Julies Re: Szukam dentysty IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.11.05, 18:14
      na Warszawskiej przyjmuje dentystka ktora ma maszyne do leczenia zebow mietoda
      piaskowa.U niej kosztuje to ok.60-80zl, zalezy od wielkosci ubytku.Czesto jednak
      zdarza sie ze juz wieksze ubytki trzeba leczyc normalnie.Jesli chcesz to podaj
      mi swoj email to przesle Ci numer telefonu do niej.
      • Gość: Ivy Re: Szukam dentysty IP: *.chello.pl 14.11.05, 22:31
        w którym miejscu na Warszawskiej?
        • Gość: Julies Re: Szukam dentysty IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.11.05, 12:12
          dokladnie nie pamietam jaki numer ma ten budynek,ale ona przyjmuje w przychodni
          na Warszawskiej.Obok przychodni jest poczta,schodzi sie tak nizej po
          schodkach.Jadac w gore to po lewej stronie.
      • Gość: bezzebny Re: Szukam dentysty IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 18.11.05, 11:46
        dlaczego sie boisz.Zeby zadbane nie bola
    • Gość: bielwa Re: Szukam dentysty IP: *.pkp.kielce.msk.pl 14.11.05, 21:08
      Jak chcesz leczyć bez borowania to poczekaj aż ci wypadną i zrobisz sobie śliczną protezę(bez borowania)na NFZ-z akrylu,a tak poważnie to zapomnij o tym jest to metoda stosowana raczej tylko u dzieci!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka