Gość: budda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.05, 00:18 Czy wie ktoś czy w Kielcach jest, a jeśli tak to gdzie, dentysta, który leczy zęby bez borowania? I ile ewentualnie taka przyjemność kosztuje? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: dentysta Re: Szukam dentysty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.05, 00:20 ja nie boruję, ja wyrywam ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: Szukam dentysty IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 14.11.05, 18:11 kowal Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Julies Re: Szukam dentysty IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.11.05, 18:14 na Warszawskiej przyjmuje dentystka ktora ma maszyne do leczenia zebow mietoda piaskowa.U niej kosztuje to ok.60-80zl, zalezy od wielkosci ubytku.Czesto jednak zdarza sie ze juz wieksze ubytki trzeba leczyc normalnie.Jesli chcesz to podaj mi swoj email to przesle Ci numer telefonu do niej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ivy Re: Szukam dentysty IP: *.chello.pl 14.11.05, 22:31 w którym miejscu na Warszawskiej? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Julies Re: Szukam dentysty IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.11.05, 12:12 dokladnie nie pamietam jaki numer ma ten budynek,ale ona przyjmuje w przychodni na Warszawskiej.Obok przychodni jest poczta,schodzi sie tak nizej po schodkach.Jadac w gore to po lewej stronie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bezzebny Re: Szukam dentysty IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 18.11.05, 11:46 dlaczego sie boisz.Zeby zadbane nie bola Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bielwa Re: Szukam dentysty IP: *.pkp.kielce.msk.pl 14.11.05, 21:08 Jak chcesz leczyć bez borowania to poczekaj aż ci wypadną i zrobisz sobie śliczną protezę(bez borowania)na NFZ-z akrylu,a tak poważnie to zapomnij o tym jest to metoda stosowana raczej tylko u dzieci! Odpowiedz Link Zgłoś