Dodaj do ulubionych

Alkohol na studnówce - SHL

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.06, 21:15
szczegolnie do poprzednich rocznikow ale do 87 tez :) - jak wnosicie alkohol
na studniowke??? bo przeciez wnosicie :) jakies pomysly oprocz prezentu dla
nauczyciela? przy takiej ochronie jaka zapowiadaja bedzie ciezko ... ;)
Obserwuj wątek
    • Gość: CK Re: Alkohol na studnówce - SHL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.06, 22:31
      Wiele zapowiadają, ale i tak wiadomo jak bedzie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka