Gość: onaa
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
06.01.06, 21:15
szczegolnie do poprzednich rocznikow ale do 87 tez :) - jak wnosicie alkohol
na studniowke??? bo przeciez wnosicie :) jakies pomysly oprocz prezentu dla
nauczyciela? przy takiej ochronie jaka zapowiadaja bedzie ciezko ... ;)