Dodaj do ulubionych

DO MAM Z KIELC

28.09.06, 18:24
Dziewczyny, szukamy najlepszego specjalisty od rehabilitacji dla 6 miesięcznej
dziewuszki, którą fatalnie potraktowano przy porodzie. Jeżeli któraś z was zna
kogoś naprawdę godnego polecenia, proszę dajcie znać.
Obserwuj wątek
    • zona_mi Re: Do mam z Kielc 28.09.06, 19:00
      Zajrzyj na forum Świętokrzyskie - może coś znajdziesz na ten temat:
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=607
    • m.b.lang Re: DO MAM Z KIELC 01.11.06, 15:05
      Jesli nie zapozno to odezwij sie na priv. Ja dlugo szukalam, w miedzy czasie w
      prywatnej przychodni strszono mnie Bog wie czym. A po 3 miesiacach cwiczen z ta
      osoba wszystko jest ok.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka