mamaimati 28.09.06, 18:24 Dziewczyny, szukamy najlepszego specjalisty od rehabilitacji dla 6 miesięcznej dziewuszki, którą fatalnie potraktowano przy porodzie. Jeżeli któraś z was zna kogoś naprawdę godnego polecenia, proszę dajcie znać. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zona_mi Re: Do mam z Kielc 28.09.06, 19:00 Zajrzyj na forum Świętokrzyskie - może coś znajdziesz na ten temat: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=607 Odpowiedz Link Zgłoś
m.b.lang Re: DO MAM Z KIELC 01.11.06, 15:05 Jesli nie zapozno to odezwij sie na priv. Ja dlugo szukalam, w miedzy czasie w prywatnej przychodni strszono mnie Bog wie czym. A po 3 miesiacach cwiczen z ta osoba wszystko jest ok. Odpowiedz Link Zgłoś