IP: uroczysko:* / 10.140.18.* 16.05.03, 11:05
Szkoda,że odwołano spektakl z Krystyną Jandą. Jak już miałam ochotę pójść ,to
okazało się,że za mało chętnych.Może następnym razem :(
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka