Gość: aga IP: uroczysko:* / 10.140.18.* 16.05.03, 11:05 Szkoda,że odwołano spektakl z Krystyną Jandą. Jak już miałam ochotę pójść ,to okazało się,że za mało chętnych.Może następnym razem :( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj