Gość: Truskawkowy.
IP: *.ny325.east.verizon.net
12.06.07, 16:41
Do Kielc w trybie ekspresowym jedzie juz pierwsza partia Chinczykow
sprowadzona przez UW do zbierania truskawek. Nie martwcie sie, nie zmarnuje
sie ani jedna truskawka. Za 18 zlotych na dzien kazdy Chinczyk uzbiera co
najmniej tone truskawek przez co ich cena spadnie na kieleckim rynku o polowe.