Dodaj do ulubionych

Byk zaatakował mieszkańców Lewoszowa

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.07, 13:14
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • Gość: jacol mysliwy IP: *.whirlpool.com 14.08.07, 13:26
      toz to musial byc mysliwy niczym docent Furman z Alternatywy4 :)
      O maly wlos a Teodor musial by sie bykowi-bestii do gardla rzucic
      • Gość: bb Re: jaki wtorek? IP: *.tktelekom.pl 14.08.07, 13:41
        dzis jest wtorek, wieczor jeszcze nie nastapil a oni juz njusa
        maja :) a jezeli to sie wydarzylo tydzien temu to gratuluje refleksu!
      • Gość: romantyk Re: mysliwy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.07, 14:26
        Czy mial mysliwy sprawdzane gacie? Zuch,nalezy Go wyslac na safari,
        musze Mu uscisnac prawice,moze nawet na ...prezydenta?
    • robert.zimnicki nie mieli srodka usypiajacego? 14.08.07, 13:43
      chyba, ze na taka giwere potrzebne jest tez pozwolenie....
    • szabepio Byk zaatakował mieszkańców Lewoszowa 14.08.07, 14:04
      byk nie zaatakowałby bez powodu. coś mi się wydaje że mieszkańcy tej
      wiochy musieli mu nieżle dokuczyć. I szkoda tylko że ubił jednego
      gościa a nie więcej. A ten mysliwy co hybił kilka strzałów powinien
      zrezygnowac ze swojego hobby, bo może komus zrobić krzywdę na
      polowaniu.
      • Gość: moskit Re: Byk zaatakował mieszkańców Lewoszowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.07, 14:18
        Dowiedzial sie ze rozpadla sie koalicja Trwam-moher i z radosci dal
        czadu/a moze ze smutku?/A co to byk nie moze dostac szalu,ale go od-
        szczelono.Ilu mamy wscieklych politykow?
    • Gość: Kazmiyrz Dzis wieczorem zaatakował? O ktorej? IP: *.eranet.pl 14.08.07, 14:29
      Jak wsiąde w auto to zdąże jeszcze całe zajście zobaczyć - a mówili,
      że przenosić się w czasie nie da rady!! Ja bardzo proszę redaktorów
      o podanie liczb jakie zostaną wylosowane w środę wieczorem (możecie
      podać to jutro nawet po południu) w Polsce, Czechach i Niemczech!
      Jak trafiac szóstke to konkretnie:)
      • Gość: romantyk Re: Dzis wieczorem zaatakował? O ktorej? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.07, 14:38
        Kazmiyrz-Znaczy sie ze ni ma zodnego buhaja w Lewoszowie? To chlopi
        samo..sodomia i gomoria a Rydzyk cierpi za moherow!
    • Gość: Myśliwy Re: Myśliwy oddał kilka strzałów....... IP: 62.233.214.* 14.08.07, 14:39
      A co to za myśliwy?, "oddał kilka strzałów, które nie trafiły celu".
      Kompromitacja, w byka nie trafić?. Co ten facet robi w Związku
      Łowieckim?. Należy Mu odebrać broń, bo jeżeli nie może trafić w
      dużego byka to polując napewno rani i kaleczy zwierzęta, które są
      od byka mniejsze i napewno ma większe trudności z trafieniem.
      Takich "myśliwych" należy eliminować ze społeczności myśliwskiej nie
      tylko dlatego, że kompromituje Polski Związek Łowiecki, ale głównie
      dlatego, że może powodować cierpienie zwierząt na które dokonuje się
      polowań.
      • nekropedofil Re: Myśliwy oddał kilka strzałów....... 14.08.07, 15:21
        od razu mi sie akcja w warsiawce z tygrysem przypomina...
    • Gość: yaro Byk zaatakował mieszkańców Lewoszowa IP: 193.24.24.* 14.08.07, 14:52
      Do mieszkańców Końskich!!!!
      (na marginesie czy mieszkańcy Końskich to Konianie?, Koniarze? a
      może Konusy? - proszę o info)
      zgodnie z regulaminem powinien najpierw krzyknąć do byka "Stój, bo
      strzelam !!!", później oddać strzał w powietrze a na koniec strzelić
      do byka. Byk powinien się zreflektować, poddać a na koniec trafić do
      paki.
      W związku z zaistniałym powyższym faktem proponuję Kuńskie
      przechrzcić na Pampeluna, urządzać tam corridy oraz tak jak w
      Hiszpanii raz na rok przepędzać byki ulicami Kuńskich a przed nimi
      powinni uciekać najodważniejsi "machos" ze Świętokrzyskiego.
      A właściciel byka?? Moim zdaniem powinni go wysłać na przeszkolenie
      u najlepszego torreadora w Hiszpanmii bo dał plamę.
    • Gość: Byczek Byk zaatakował mieszkańców Lewoszowa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.08.07, 15:45
      Ten byk to pwenie olbrus
    • Gość: zbuk_mniemany widać już miał PiSu powyżej rogów na głowie... IP: 193.131.222.* 15.08.07, 19:53
      widać już miał PiSu powyżej rogów na głowie...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka