hlk19722
05.09.07, 23:45
też jestem w tej spóldzielni. Ciekawy temat, ale poczekajmy ten
miesiąc. A tak na marginesie, tokto sporządzał umowy, nie prawnik?!
Jak się okaże, że "gościu" ma rację, to spódzielnia zbankrutuje,
tyle pozwów i kasy. GRATULUJE