Gość: BBB
IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl
08.07.03, 23:44
Czyli wygrał ślimak. Będziemy mieli ślimaka na logo i pomnik
ślimaka na Kadzielni.
I bardzo dobrze, ponieważ ślimak wyjątkowo trafnie oddaje to, co
się dzieje w Mieście, szczególnie w Ratuszu.
Ślimak albo pokazuje rogi, albo chowa się w skorupie. Jest przy
tym powolny, głupi i oślizgły. Ślimak dba tylko o siebie. I jest
wyjątkowo pazerny na ... ser :)))
NIECH ŻYJE ŚLIMAK !!!