fajny.student5 28.05.08, 20:09 Uczciwego znalazce kluczyka do samochodu, proszę o kontakt. Przy kluczykach był wizerunek Batki Bożej Częstochowskiej i sw. Krzysztofa! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: antyWEL Re: Zaginął kluczyk do saochodu!!! Pilne IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.05.08, 22:19 Pomódl się do św. Antoniego o odnalezienie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as Re: Zaginął kluczyk do saochodu!!! Pilne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.08, 22:30 Pomodl sie kolego o zdrowie, bo o rozum juz za pozno... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 6 Re: Zaginął kluczyk do saochodu!!! Pilne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.08, 22:50 są 2 możliwości: ten "fajny student5" to prowokacja, pisze pracę socjologiczną i potrzebuje badań, a te sondaże internetowe są najtańsze. Albo to gościu, który naćpał się czymś niezdrowym i wydaje mu się, że reszta internautów to stadom debili i odpowiedzą na jego chory (zakompleksiony) post. Osobiście optuję za drugą możliwością. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fajny student Re: Zaginął kluczyk do samochodu!!! Pilne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.08, 08:21 Proszę Cię, jeśli nie możesz mi pomoc, to przynajmniej mnie nie obrażaj! Mnie naprawdę zginął kluczy od samochodu w okolicach osiedla Bocianek - Kielce! Kontakt ze mną sylwiusz5@autograf.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prałat fajny studencie!!! IP: *.klc.vectranet.pl 29.05.08, 10:04 trafiłes na nieodpowiednie forum! tutaj jest stado-zgraja pokomuszego sku..syństwa.W wiekszości baź to spłodzonych przez ekskomuchów z podkieleckiego podewsia bądź płodzących takie wynaturzone postacie.Nie licz tu na pomoc!! Jedyne co dobrego wyniknie z Twego postu to to ,ze sam sie przekonasz jakim ku..kim pomiotem jesteś otoczony.Kluczyk sie nie znajdzie bo cena złomu podskoczyła gwałtownie i te gado-ku.. nie uszanuja ani Świętosci ani Ciebie jako ofiare np.roztargnienia. Gdybys zgubił taki kluczyk np.400 kilometrów stąd na południe,wystarczyłoby przejśc ta samą trase na której Ci zginął.Wisiałby gdzieś w widocznym miejscu!!! Jest tez inna opcja.Skoro jestes studentem,to pamietaj,ze otaczaja Cie również kolesie "wieśniakochamosku..elożaki"-z których nie jeden jest złodziejem!Tak ich wyszkolili ojcowie czyt. eks.sku..komuchoczerwieńce. Pilnuj autka!!! tylko patrzec jak ....w mysl zasady -uderz w stół! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fajny studencie!!! Re: Zaginął kluczyk do samochodu!!! Pilne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.08, 14:48 Dzięki za rade! Mimo to bardzo proszę uczciwego znalazce o kontakt ze mną! z góry dziękuje! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sk Re: Zaginął kluczyk do samochodu!!! Pilne IP: 81.26.30.* 30.05.08, 12:20 w radiu plus był ostatnio komunikat o znalezionych kluczykach do Forda Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fajny student Re: Zaginął kluczyk do samochodu!!! Pilne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.08, 13:53 Dzięki już sie odnalazły!!! Odpowiedz Link Zgłoś