Dodaj do ulubionych

Zaginął kluczyk do saochodu!!! Pilne

28.05.08, 20:09
Uczciwego znalazce kluczyka do samochodu, proszę o kontakt. Przy kluczykach
był wizerunek Batki Bożej Częstochowskiej i sw. Krzysztofa!
Obserwuj wątek
    • Gość: antyWEL Re: Zaginął kluczyk do saochodu!!! Pilne IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.05.08, 22:19
      Pomódl się do św. Antoniego o odnalezienie.
      • Gość: as Re: Zaginął kluczyk do saochodu!!! Pilne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.08, 22:30
        Pomodl sie kolego o zdrowie, bo o rozum juz za pozno...
        • Gość: 6 Re: Zaginął kluczyk do saochodu!!! Pilne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.08, 22:50
          są 2 możliwości: ten "fajny student5" to prowokacja, pisze pracę socjologiczną i
          potrzebuje badań, a te sondaże internetowe są najtańsze. Albo to gościu, który
          naćpał się czymś niezdrowym i wydaje mu się, że reszta internautów to stadom
          debili i odpowiedzą na jego chory (zakompleksiony) post.

          Osobiście optuję za drugą możliwością.
    • Gość: fajny student Re: Zaginął kluczyk do samochodu!!! Pilne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.08, 08:21
      Proszę Cię, jeśli nie możesz mi pomoc, to przynajmniej mnie nie obrażaj! Mnie
      naprawdę zginął kluczy od samochodu w okolicach osiedla Bocianek - Kielce!
      Kontakt ze mną sylwiusz5@autograf.pl
      • Gość: prałat fajny studencie!!! IP: *.klc.vectranet.pl 29.05.08, 10:04
        trafiłes na nieodpowiednie forum! tutaj jest stado-zgraja
        pokomuszego sku..syństwa.W wiekszości baź to spłodzonych przez
        ekskomuchów z podkieleckiego podewsia bądź płodzących takie
        wynaturzone postacie.Nie licz tu na pomoc!! Jedyne co dobrego
        wyniknie z Twego postu to to ,ze sam sie przekonasz jakim ku..kim
        pomiotem jesteś otoczony.Kluczyk sie nie znajdzie bo cena złomu
        podskoczyła gwałtownie i te gado-ku.. nie uszanuja ani Świętosci
        ani Ciebie jako ofiare np.roztargnienia. Gdybys zgubił taki kluczyk
        np.400 kilometrów stąd na południe,wystarczyłoby przejśc ta samą
        trase na której Ci zginął.Wisiałby gdzieś w widocznym miejscu!!!
        Jest tez inna opcja.Skoro jestes studentem,to pamietaj,ze otaczaja
        Cie również kolesie "wieśniakochamosku..elożaki"-z których nie
        jeden jest złodziejem!Tak ich wyszkolili ojcowie czyt.
        eks.sku..komuchoczerwieńce. Pilnuj autka!!! tylko patrzec jak ....w
        mysl zasady -uderz w stół!
        • Gość: fajny studencie!!! Re: Zaginął kluczyk do samochodu!!! Pilne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.08, 14:48
          Dzięki za rade! Mimo to bardzo proszę uczciwego znalazce o kontakt ze mną! z
          góry dziękuje!
          • Gość: sk Re: Zaginął kluczyk do samochodu!!! Pilne IP: 81.26.30.* 30.05.08, 12:20
            w radiu plus był ostatnio komunikat o znalezionych kluczykach do
            Forda
            • Gość: fajny student Re: Zaginął kluczyk do samochodu!!! Pilne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.08, 13:53
              Dzięki już sie odnalazły!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka