Dodaj do ulubionych

Refleksja.

16.11.08, 15:09
Nastala w Kielcowie moda na kebaby, wszyscy sie pytaja gdzie sa te
baby? Najwiecej ich mozna spotkac na dreptaku swietokrzyskim, prawie
tyle samo na dreptaku bodzentynskim. Juz niedlugo zamiast Klerykowo
bedzie sie mowilo Dreptakowo i tylko na dworcu bedzie pizdzilo jak
dawniej.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka