pisdolek
16.11.08, 15:09
Nastala w Kielcowie moda na kebaby, wszyscy sie pytaja gdzie sa te
baby? Najwiecej ich mozna spotkac na dreptaku swietokrzyskim, prawie
tyle samo na dreptaku bodzentynskim. Juz niedlugo zamiast Klerykowo
bedzie sie mowilo Dreptakowo i tylko na dworcu bedzie pizdzilo jak
dawniej.