laus_126 Oszustwo!!! Tam się nie zarabia!!! 22.07.10, 16:33 ...tam się nie da zarobić poza tym tego typu strony to oszustwa. Nie róbcie ankiet za wirtualne pieniądze bo to strata czasu. Promowałem tam ludzi, 2 kolegów się rejestrowało przez mój link i nic nie zarobiłem!!! Podobnie nie opłaca się klikać w reklamy. Jak już chcesz naprawdę zarabiać w internecie to zainteresuj się programami partnerskimi MLM. Tam przynajmniej nikt cię nie robi na szaro. Zarabiasz jak pracujesz a nie pracując nic nie masz proste. Robota w domu, nie ma szefa, ale to nie znaczy że jest łatwo. Nawet żeby zacząć trzeba coś wiedzieć Tu jest dobry darmowy kurs jednej z najlepszych światowych firm gdzie można zarabiać dużo ale nie ma tam szybkiej kasy oczywiście www.otostrona.pl/biznessieciowy To jeden z nielicznych kursów gdzie totalnie za nic nie płacisz ściągasz e-booki i wszystko inne za darmo. W kursie jest fajna propozycja współpracy z firmą (okres próbny 14 darmowy, potem się decydujesz czy chcesz zostać i zarabiać lub też kończysz) I tyle cześć;) Odpowiedz Link