Dodaj do ulubionych

BETFURY.IO

19.08.20, 16:33
witam. Chciałem przedstawić stabilną i ciekawą platformę która oferuje m.in odbieranie darmowych kryptowalut BTC-Satoshi co 20minut tzw. kran kryptowalut. Dodatkowo można grać kryptowalutami na platformie za co otrzymamy tokeny-kryptowalutę betfury i za trzymanie jej codziennie otrzymamy dywidendy w kryptowalutach z obrotu platformy w : BTC, USDT, TRX I BTT. ciekawa opcja i zarabiam tak wiele miesięcy stabilnie.
System poleceń 35% z zebranych btc-satoshi poleconych i % z kazdej wygranej poleconego i 5% z ukopanych tokenów poleconych. cashback gdy gramy do 25% w kryptowalutach za które grasz.

Link : betfury.io/?r=5e29dc32d1180c2903d9a725

w razie pytań można pisać na e-mail : zyziekcoins@gmail.com lub telegram : @Zyziek
Obserwuj wątek
    • imstack Re: BETFURY.IO 24.11.20, 14:18
      Zgadzam się z autorem. W przyszłości betfury może wam przynieść pasywne źródło dochodu. Za darmo możecie dorobić się co miesiąc ładnej kwoty (nic nie robiąc). Jeżeli zachęcają was łatwe pieniądze to tutaj macie link betfury.io/boxes/all?r=5fbc395dfe291bc921f4cc2c Jedyne co bym wam polecił to zanim polecicie na gierki które mnożą wam kryptowaluty pozbierajcie ich więcej, aby lepiej móc zagospodarować np. Satoshi i nie stracić ich wszystkich.
      • czarnablondynka Re: BETFURY.IO 20.03.21, 19:24
        Aktualnie Betfury wypłaca #BTC oraz #BNB co 20 minut . Zbieramy walute i gramy w nią w proste gry . W trakcie grania nabijamy tokeny #BFG . Jeszcze nie ma jej na giełdzie , ale kto wie 🤔 moze byc warta nic , a może być warta sporo🤑. W sumie nic nie tracimy , a możemy zyskać. Im większa ilość tokenow BFG tym większy cashback z gier. Możemy 3 dni pozbierać walute i spróbować pograć. Obrac strategie , nic nie tracąc. W efekcie dostajemy cashback kryptowaluty , która dostajemy za darmo. Można dokonywać wplat i grac w legalnym kasynie #betfury. Ja oczywiście nie polecam wpłat. Wystarcza mi to co za darmo. Jak się dobrze pozna te stronę, pooglada kilka filmików na yt , i wypracuje swoja strategie , nic nie robiąc. ( no poza odbieraniem waluty i włączeniu np. kosci na automacie ) można wypracować niezły dochod pasywny . Jeśli ktoś jeszcze nie ma konta zapraszam do rejestracji z mojego linku
        betfury.io/?r=5ffc15ef3e006e15cd1c9433
        Chciałabym zbudować fajna drużynę z grupą na messenger.
        Swietny zabijacz czasu. Ja zrezygnowałam z innych platform, ta mi w zupełności wystarcza. W grupie siła i można więcej. Pozdrawiam 👍👊👊
    • tommycryptostar Re: BETFURY.IO 21.04.21, 22:09
      Ciekawa opcja i faktycznie działa jak ktoś chce zbierać mniejsze lub większe drobne.
      Zdobyte coiny można potem wpłacić na lokatę dającą np. 6% na największej giełdzie kryptowalut na świecie - Binance. Link rejestracyjny gwarantujący 10% zniżki w opłatach transakcyjnych: www.binance.com/pl/register?ref=FNUXEODS
    • tommycryptostar Re: BETFURY.IO 22.04.21, 07:05
      Ciekawa propozycja. Można też skorzystać z hossy na rynku kryptowalut, która potrwa jeszcze do końca roku. Najbezpieczniej samemu otworzyć konto na giełdzie krypto i zacząć na początek na małych kwotach. Na przykład na Binance można wpłacić bezpieczną kryptowalutę USDT na 6% lokatę i bez stresu dodatkowo zarabiać.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka